Alberto Fernández, Yeni Yılı Madrid’in en lüks otellerinden birinde Fabiola Yañez ile birlikte bir akşam yemeğiyle kutladı

Alberto Fernandez 2024’ü aldı Fabiola Yañez, oğlu Francisco ve başka bir kadınla Madrid’in en lüks otellerinden birinde bir akşam yemeği. Yeni Yıl kutlamalarının bir videosu hızla sosyal ağlarda yayıldı ve büyük ilgi gördü öfke.

Eski başkan, kutlamayı ailesiyle birlikte İspanya’nın başkentindeki Four Seasons Otel’de yapmaya karar verdi; burada o özel geceye yönelik yiyecekler kişi başı değere sahipti. Şarapsız 695 euro, şarapla 1.155 euro.

O özel menü akşam yemeğinde Siyah Trüf Kek, Foie “Torchon”, Yengeç Tartlet, Nitro Domates, Izgara Elverler, Kavrulmuş Viceroy, Wagyu Bel, Limon-Limon ve Fındıklı Sufleden oluşuyordu.

Lüks Salamanca semtindeki Calle Sevilla, 3 adresinde bulunan otelin restoranı, dönemin en ünlü şeflerinden biri olan ve üç Michelin yıldızına layık görülen şef Dani García kendisine ait farklı yerlerde.

Saat 12’de internette yayılan videolardan birinde Fernández’in Yañez’e şunları söylediğini görüyoruz: “Üzüm yiyin”İspanyol geleneğini takip ederek yılı iyi şanslarla karşılıyor.

Videoda eski First Lady’nin de forma giydiği görülüyor. siyah bir maske ve aynı zamanda çocuğa bir parti saç bandı yerleştirirken, Fernández’in de acımasız bir jest.

Fernández’in lüks yemeği olay yarattı güçlü ret ve öfke.

“Sonunu Madrid’de süper lüks bir restorana “kutlamak” zorunda mıydı? Bu dört kişilik akşam yemeği Arjantin’deki asgari ücretin 20 ila 30’u arasında değişiyor. -şaraba göre mi? Ve sonra Milei’nin bile onları yenmesine şaşırıyorlar“dedi yazar ve gazeteci Martin Caparros X’te (eski Twitter).

Aynı sosyal ağın diğer kullanıcıları, eski başkanın şu sözlerini ironik bir şekilde hatırladı: “Peso biriktirmeye alışmalıyız.”

Bankaya ziyaret

Günler önce eski başkan ve eşi Santander bankasına girdiler Madrid’in seçkin Salamanca semtinde, 57 Calle de Serrano adresinde, öğlen on iki buçukta. Videoda Fernández ve Fabiola’yı bankanın müşteri hizmetleri kutularından birinde bir prosedür yürütürken görüyorsunuz.

Fernández, 21 Aralık Çarşamba günü X hesabında yola çıkacağını duyurdu. İspanya’ya gidiyoruz Aerolíneas Arjantin uçuşunda. Eski başkan, tweetinde sadece tatillerini geçirmek için ailesini ziyaret edeceğini ve yakında Arjantin’e dönüş yolculuğuna başlayacağını belirtiyor.

Alberto Fernández, Fabiola Yañez ile birlikte bir İspanyol bankasında hesap açmaya gitti.

Madrid’e gitmek üzere yola çıktığı gün, saatler önce sosyal ağlarını da kullanarak şunları söyledi: Javier Milei’nin DNU’sunu eleştiriyor.

Mevcut Devlet Başkanının reformlarını coşkuyla sorgulamasına rağmen, Fernández’e yönelik eleştirilerin gelmesi uzun sürmedi.

Ona saldıranlardan biri de Juan Grabois, Ulusal Haberçi Parti (PJ) başkanlığından istifa etmesini isteyen, Unión por la Patria’nın ana gücü ve aynı zamanda Milei’ye karşı protestolarda bulunmadığı için onu sorguladı.

“Justicialista Partisi’nin başkanı Alberto Fernández, eğer koalisyonun ana gücüne başkanlık ederseniz ve bir anlık endişenin ortasında İspanya’daysanız ve tek bir duyguyu bile boşa harcamazsanız, buna naçizane inanıyorum ki: kenara çekilmelisin“dedi Patria Grande cephesinin lideri, CGT’nin Mahkeme Sarayı’na yürüyüşünün ardından.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir