“Beni Arjantin’i değiştiren bir başkan olarak hatırlamanızı istiyorum”

Sergio MassaEkonomi Bakanı ve Unión por la Patria adayı, sosyal ağlarında bir röportajı taklit ederek bir kampanya spotu paylaştı ve istediğini ifade etti “Arjantin’i değiştiren bir başkanın nasıl olduğunu hatırlayın“.

Başkan olursanız nasıl hatırlanmak istersiniz?“Bir ses ona şunu sordu: kapalı videonun başında, bir dakikadan biraz fazla süren kaydın tamamına arka planda eşlik eden bir piyano sesi duyuluyor.

Beni Arjantin’i değiştiren bir başkan olarak hatırlamanızı istiyorumHazine Sarayı’nın başkanı, kameraya dönük bir koltukta oturarak, “Gelişmeyi inşa eden bir başkan gibi” diye hızlı bir şekilde yanıt verdi.

Ve şöyle devam etti: “Dünyayı Arjantin işleriyle dolduran, bölgemizi gaz ve petrolle dolduran başkan olmak istiyorum. “Arjantin’de gelir dağılımını ve maaşları iyileştiren, hesapları düzene sokan başkan olmak istiyorum.”

Daha sonra kendisine yöneltilebilecek bir mesaj gönderdi. Martin InsaurraldeMarbella’ya yaptığı lüks seyahatin ardından çıkan ve Axel Kicillof’un Genelkurmay Başkanlığı görevinden istifasıyla sonuçlanan skandalın ardından: “Hata yapan bir yetkiliniz olduğunda onu korkmadan dışarı atarsınız ve zor konularla ilgili bir tartışması olduğunda yüzünü topluma gösteriyor.”

İyi çalışan bir adam olarak hatırlanmak istiyorum.40 yıllık demokrasiden sonra bir şekilde ikinci bir döngüyü, Arjantin için ikinci bir aşamayı başlatan, demokrasinin zemin olduğu, fakat yolun kalkınma olduğu bir iz bırakan kişi,” diye sözlerini tamamladı.

İlginç bir şekilde, Massa’nın bu videoda yanıtladığı soru, Filo News programı Caja Negra’da sunucu Julio Leiva’nın kendisine ne soracağını sorduğunda kendisine sorduğu soruyla aynı.

María Eugenia Vidal Massa’yı geçti: “Başkan olamayacaksın”

Maria Eugenia Vidal Sergio Massa’nın videosunu sosyal ağlarında yeniden yayınlayarak şöyle saldırdı: “Elbette seni hatırlayacağız ama onun gibi Yıllık yüzde 150 enflasyonun Süper BakanıDolar 890 dolar ve 18 milyon yoksul Arjantinli.”

Başkan sen olmayacaksın“dedi Mauricio Macri’nin hükümeti sırasında Buenos Aires eyaletinin eski valisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir