Bir çocuğun kız kardeşiyle fotoğrafı ve “yeni bir dönemin başlangıcı”

Javier Milei onun yayınladı ilk yılbaşı mesajı Arjantin Başkanı olarak. La Libertad Avanza lideri, sosyal ağlarda ülkenin “yeni bir dönemin başlangıcından” geçtiğini belirterek, başkanlığın şu anki Genel Sekreteri olan kız kardeşi Karina Milei ile Noel kutlamasında çocukluğunda çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. arka planda ağaç.

Milei, “Tüm Arjantinlilere mutlu tatiller” dedi. Ve şunu ekledi: “Size ailenizle birlikte bir Noel Arifesi ve yarın Mutlu Noeller dileme fırsatını kaçırmak istemedim.”

24 Aralık Pazar günü saat 20.00’den sonra sözlerini şöyle tamamladı: “Bu tatiller mübarek olsun” yeni bir dönemin başlangıcı Arjantinliler için ve Arjantin’i her zaman hayalini kurduğumuz ülkeye dönüştürebileceğimizi düşünüyorum.”

Milei’nin Başkan olarak Noel’le ilgili ağlarda yayınladığı ilk mesaj.

Tebriklere siyasi yelpazenin her yerinden yetkililer, valiler, milletvekilleri, senatörler ve liderler katıldı. Sosyal ağlarda “Barış içinde bir Noel” ve “ülke için birlikte çalışmaya” devam edilmesini istediler.

O mesajlar arasında başkan yardımcısının da mesajı vardı. Victoria Villarruel sosyal ağ hesabında

Mesaja, Villarruel’in “2024 bizi birleşmiş, Arjantin’i ayağa kaldırmak için savaşırken bulacağız” diye sorduğu bir video eşlik ediyordu.

Güvenlik Bakanı, Patricia Bullrichulusal hükümetin ülkenin “tarihi anlarından birinde rol aldığını” doğruladı ve “her ailenin kendini güvende hissetmesi için yorulmadan çalışacağına” söz verdi ve “tüm vatandaşlara ve güvenlik güçleri mensuplarına selamlar gönderdi” “Noel için sosyal ağ hesabı X’te yayınladığı bir videoda.

Kendi adına Savunma Bakanı, Luis Petrisubay imajıyla birlikte “Silahlı Kuvvetlerimizdeki kadın ve erkeklerin sahip olduğu, ülkeleri için canlarını verme yönündeki duygulandırıcı mesleği” vurguladı.

Ayrıca, “Ulusa hizmet etme mesleği ve bir Arjantinlinin kabul edebileceği en büyük onura layık bir şekilde yaşamak için mümkün olan en iyi koşulları yaratma taahhüdü için kucaklama ve şükranlarını” da gönderdi.

Chaco’nun radikal valisi, Leandro Zderovatandaşlarına “inancını ve umudunu” kaybetmemeleri çağrısında bulundu.

“Artık ileriye bakma zamanı çünkü özlediğimiz Chaco yaklaşıyor” dedi.

Santa Fe Valisi, Maximiliano Pullaro“bayramınız kutlu olsun” diledi ve “kemer sıkmayla, sıkı ve birlik içinde çalışarak doğru olanı yaparsak” “ileriye gideceğimize” “ikna oldu”.

La Rioja’dan akranı Peronist Ricardo Quintelahalkından “karşılaştığımız olumsuzluklar karşısında güçlü kalmasını” istedi ve “aramızda empati, sevgi ve dayanışma duygularının hakim olması” çağrısında bulundu.

Unión por la Patria’dan (UxP) Buenos Aires eyaletinin valisi, Axel Kicillof“Buenos Aires halkına mutlu Noeller” dileyerek, “haklarımız için mücadele etmeye ve hayalini kurduğumuz eyaleti inşa etmeye” devam etme çağrısında bulundu.

Chubut Valisi, Ignacio Torres“çok zor bir yılın kapanışını” videoyla selamladı, “bu 2024’te kendisini” eyaleti ileriye taşımak için omuz omuza çalışırken bulacağına” olan inancını dile getirdi ve bu tarihlerde “çaba kültürünü yeniden canlandırma” çağrısında bulundu. ve iş.”

Santiago del Estero valisi, “Çocuk İsa’nın doğuşu, Santiago halkını bereketle, ülkemiz için uyum ve mutlulukla, kalplerimizde sevgiyle doldursun, böylece tüm dünyada barış hüküm sürsün” dedi. Gerardo Zamora.

Salta valisi de aynısını yaptı. Gustavo Saenz“güzel bir Noel Arifesi ve Mutlu Noeller” diliyorum.

Bu arada Cordoba başkanı, Martin Llaryora“Ailemle birlikte, sevgi dolu bu günleri paylaşmaya çağrıda bulunduk. Barış, sevgi ve umut bizi bir arada bulsun.”

Formosa valisi, “Bu Noel, bir halk olarak yaşadığımız bu zor zamanlarda çok gerekli olan İnancı ve Umudu kalplerimizde yenileyen İlahi Çocuğun gelişini kutluyoruz” dedi. Gildo Insfran.

Milletvekili Ricardo Lopez Murphy yayınlandı: “Tüm Arjantinlilere Mutlu Noeller! Ailelerinizle birlikte keyfini çıkarın ve 2024’ün bizi yenilenmiş, düzen ve özgürlük dolu bir Arjantin’le bulmasını umarak kadeh kaldıralım.”

Ayrıca Brezilya’daki Arjantin büyükelçisi, Daniel Scioli, “Mutlu Noel Arifesi” ve “tüm Arjantinlilere mutlu Noeller” diledi.

Patria Grande cephesi ve eski başkan adayının referansı Juan Grabois Takipçilerine “güzel bir Noel Arifesi geçirmeleri” mesajı göndererek, “otizmli insanlara, çocuklara ve evcil hayvanlara zarar veren havai fişek kullanmamalarını” istedi.

Grabois, “İsa’nın öğretilerini düşünün, yoksulların haklarını elinizden geldiğince savunun, Vatan’a sahip çıkın ve zenginlerin Kararnameleri, İhtiyaçları ve Dürtüleri tarafından bunaltılmanıza izin vermeyin. Mutlu Noeller” dedi.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir