Genç bir kadının Milei DNU’ya karşı Route 3’ü neden kapattığı sorusuna verdiği yanıt: “Ben onun yerine geçiyorum”

Javier Milei’nin DNU’suna karşı Luis D’Elía liderliğindeki protesto, Isidro Casanova yakınlarında 3. güzergahın kısmen kesilmesiyle gelişimini sürdürürken, C5N tarafından yürütülen bir röportaj ağlar viral oldu.

Ne oldu? Kanalın movilera’sının danıştığı genç bir kadın itiraf etti “yedek olmak“Zorunluluk ve aciliyet hükmünün nesini beğenmediği sorulduğunda.

Olay, bu perşembe sabahı Milei’nin uyguladığı politikaları reddeden grevin Route 3’te yapıldığı sırada meydana geldi.

Canlı yayında kanalın mobil operatörü, protestoyla ilgili çeşitli derecelerde başarıyla kısa röportajlar yürütüyordu. Bazıları itirazlarla karşılık verdi, bazıları ise mikrofona yaklaşmayı reddetti.

Ancak genç kadını görünce heyecanlanan Movilera, “Gençleri görelim…” diyerek selamlaştıktan sonra “Söyle bana, neden buradasın?” diye sordu.

Kız soruyu anlamamış bir bakışla ona baktı ve tereddüt etmeden “çünkü ben onun yerine geçtim” diye cevap verdi ve otomatik olarak bir mesaj başlattı. gergin kahkaha. Bu yanıt viral oldu. Notta kızın kim olduğuna dair hiçbir referans yoktu.

Tepki üzerine Movilera “değiştirme mi?” diye sordu ve orada elini “artık yok” diye hareket ettiren genç kadın samimi olmaya devam etti: “lütfen bana daha fazlasını sorma.”

Milei’nin politikalarına karşı protesto çağrısı, Sınıfçı ve Savaşçı Akım’ın (CCC) genel sekreteri Juan Carlos Alderete ve Route 3’te bir grevle toplumsal talebi yönlendiren Luis D’Elía tarafından çağrılmıştı.

Hareketlilik saat 10 civarında, demiryolu rayları ile Germán Abdala Caddesi arasındaki 3. Yol üzerinde başladı ve öğleden sonranın erken saatlerine kadar sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir