Javier Milei, Fátima Florez ile Teatro Colón’a gitti ve yuhalandı

Seçim yasağının ortasında ve Pazar günkü ikinci tur seçimlere 48 saatten az bir süre kala, Javier Milei Ortağıyla birlikte gitti Fatma Florezoperayı görmek için Teatro Colón’a Bayan kelebek ve o aldı yuhalama ve alkış.

La Libertad Avanza adayı, oyuncu ve komedyenle birlikte efsanevi tiyatronun girişine geldi ve burada şemsiyeli bir asistan onları yağmurun ortasında karşıladı. Her ikisi de el ele tutuşarak içeri girdi ve sekans, birkaç fotoğrafçı tarafından görüntülere kaydedildi.

Liberal iktisatçı, tarzına sadık kalarak siyah bir takım elbise, açık mavi bir gömlek ve puantiyeli koyu bir kravat giymişti. Komedyen ise yüksek topuklu sandaletler ve aynı renk bir çantayla kombinlediği kırmızı bir elbise giydi.

Çift oyunun ortasında geldi ve Giacomo Puccini’nin klasiğinin tadını çıkarmak için kutulardan birine oturdu. Onun varlığı kimseyi kayıtsız bırakmadı. Seyircilerdeki herkes dönüp tepki gösterdi; bazıları alkış ve diğerleri yuhalama ve tıslamalar.

Pek çok kişi onu selamlamak ve cep telefonlarıyla kayıt altına almak için gelirken, mekanda şu sloganlar yükselmeye başladı: “Milei, çöp. Sen diktatörlüksün”.

Mekanın farklı köşelerinden çekilen çok sayıda video, sosyal ağlarda hızla yayılmaya başladı.

Bu bağlamda nerede alkışlar ve şikâyetler birbirine karışıyorduoyunun ikinci bölümünün başlamasının yaklaşık 10 dakika gecikmesine neden oldu.

Başkan adayı bu perşembe günü Buenos Aires şehrine döndü, daha doğrusu Hotel Libertador Kampanyasını Patricia Bullrich ile Córdoba’da düzenlenen büyük bir etkinlikle kapattıktan sonra doğaçlama bir kampanya sığınağı olarak kullanıyor.

Kız kardeşi ona orada eşlik ediyor Karinakampanyasının başkanı; Guillermo Francosnihai Hükümetinin İçişleri Bakanı olarak seçildi; danışmanın Santiago Caputo; Ve Nicolas Posse, onun potansiyel genelkurmay başkanı.

Kesinlikle, 19 Kasım Pazar günü yapılacak oylamanın nihai sonuçlarını Córdoba ve Maipú’da bulunan merkezi otelde ekibiyle birlikte bekleyecek. Sergio MassaUnión por la Patria adayı 10 Aralık itibarıyla bir sonraki başkan olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir