Jesica Cirio, Martín Insaurralde’nin gezisiyle ilgili skandal ve yasadışı zenginleşme şikayetleri arasında sessizliğini bozdu

Model ve ev sahibi Jesica Cirio bu Cuma ilk kez konuşacak öğlen, eski kocası Martín Insaurralde’yi çevreleyen skandalın ardından, Marbella kıyısı açıklarında lüks bir yatta fotoğraf çekildikten sonra yasadışı zenginleşmekle suçlandı.

Saat 13.00’te Telefe Noticias’ta gerçekleşecek olan röportajda Cirio olaylara dair kendi versiyonunu anlatacak. Bu perşembe günü savcı Cecilia Incardona, modeli yasa dışı zenginleşme ve kara para aklamayla suçladı.

Eski kocası Insaurralde, fenomen Sofia Clerici’nin Instagram’a yüklediği fotoğrafların ardından bu hafta Buenos Aires eyaletinin Genelkurmay Başkanı’ndan ayrılmak zorunda kaldı. varlıklarının çok üzerinde harcamalar gösterdi. Değeri 120 bin dolar civarında olan hediyeler arasında saat, cüzdan ve şampanya şişeleri de vardı.

Insaurralde kendisinin sadece biraz daha fazlası olduğunu açıklamıştı. Tasarruf hesabınızda 600 bin peso beyannamenizi teslim ettiğiniz sırada.

Cirio, Insaurralde’nin karısıydı ve geçen Haziran ayında ayrılmışlardı. O boşanmanın versiyonları vardı, Lomas’ın eski belediye başkanı 20 milyon yatıracaktı Boşanma anlaşması olarak Uruguay üzerinden dolar. Aylık onbinlerce dolarlık destekten de bahsediliyor.

Uruguay Merkez Bankası, Together for Change milletvekili Graciela Ocaña’nın şikayeti üzerine Insaurralde’nin bu ülkede kara parayla finansal hareketler yapıp yapmadığının belirlenmesi için soruşturma başlattı.

Martin Insaurralde ve Jessica Cirio kelepçelendi. (Fotoğraf arşivi 2014: Enrique Garcia Medine)

Cirio’ya yönelik suçlama, Juntos por el Cambio milletvekili Ricardo López Murphy ve senatör adayı María Eugenia Talerico’nun bu versiyonlardan bahsedip soruşturma talebinde bulunmasıyla başlayan bir şikayette bulundu.

Soruşturma, hedefin Insaurralde olduğu, savcı Sergio Mola tarafından soruşturulan ana davayla paralel ilerliyor. Her iki soruşturmanın daha sonra tek bir soruşturmada birleştirilebileceğine inanılıyor.

Cirio ise kendisini rahatsız eden skandalın patlak verdiği geçen Cumartesi gününden bu yana sessiz kalmayı seçmişti. Bazı versiyonları açıklığa kavuşturmak zorunda kaldı, ancak kişisel ve profesyonel hayatıyla bağlantılıydı.

Cirio’nun en azından kendisinin ortak sunuculuğunu yaptığı Telefe programı La Peña del Morfi’nin bir sonraki yayınında yer almayacağı bildirildi. Bu bir versiyondur modelin kendisi yalanladı.

Socios delspecta panelistlerinden Paula Varela (El Trece, 10:30) “Az önce Jésica ile konuştum” dedi. “Hayır, en azından ona hiçbir şey söylemediklerini, tam tersini, tüm sınıf arkadaşlarının bir şekilde onunla dayanışma içinde olduğunu, çok sevgi dolu mesajlar aldığını, her şeyin yolunda olduğunu ve her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. bir yalan ve bu pazar işini normal bir şekilde yapacağını söyledi” dedi gazeteci.

Öte yandan yeni bir partnerin olacağı da konuşuldu. “Jésica bir süredir çıkıyor. Bana söylediklerine göre adı Elías. Onunla çok ilgileniyor, seviyor, iyi davranıyor. O çok aşık ve onun da ona aşık olduğunu anlıyorum. El Trece’den panelist Mariana Brey, “O bir erkek, bana gerçek bir fachero olduğunu söylediler. Çok iyi anlaşıyorlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir