La Renga’nın şarkıcısının şarkının ortasında özgürlükçüyü kendi yaptığı uyarısı

Ushuaia’daki gösterinin ortasında La Renga’nın şarkıcısı Javier Milei’ye uyarı gönderdi

La Renga’nın şarkıcısı Gustavo “Chizzo” Nápoli, son birkaç saatte sosyal ağlarda viral oldu. Ne yaptı? grup Ushuaia’da beğenilen “tekrarları” çalarken ve ‘Panic Show’ şarkısının ortasında gelecek dönem başkanına bir cümle ithaf etti: “Göz Milei“şarkının ortasında uyardı.

La Renga’nın öfkesi, La Libertad Avanza’nın liderinin, iki yıl önce yasaklamış olmasına rağmen bu şarkıyı seçim kampanyasının bir parçası olarak kullanmaya devam etmesi nedeniyle ortaya çıkıyor.

2021’deki uyarı, Mataderos çetesinin resmi sitelerinde yayınladığı resmi bir açıklama aracılığıyla yapıldı. “İsteyen La Renga şarkılarını dinlemekte, söylemekte, dans etmekte ve çalmakta özgürdür; yasal ve ahlaki olarak yanlış olan, bu şarkıları siyasi bir kampanya ve kişisel çıkar için kullanma özgürlüğünü kullanmaktır. Grubumuzun bir takipçisi bunu asla yapmaz” diye yayınlamışlardı o zamanlar.

Şimdi Milei’nin her perdeyi Panic Show ile açma konusundaki ısrarı üzerine Chizzo çıtayı yükseltti ve şarkının ortasında şunları söyledi: “Ben kayıp bir dünyanın kralıyım, kralım ve sizi, tüm suç ortaklarını yok edeceğim.” iştahımdan,” diye şarkı söyledi ve ardından elini yüzüne götürerek bir jest yaparken “Ojo Milei” diye ekledi. Video viral oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir