Massa, Mar del Plata’da oyuncularla buluştu ve Milei’ye yeniden saldırdı

Aktörler arasında, bazıları çok coşkulu olan, ikili bir rol üstlenen, bakan ve aday rollerini eşzamanlı olarak üstlenen adam, 38. baskısının açılışında Oditoryum Tiyatrosu’nun merdivenlerinde fotoğraflandı. Mar del Plata Uluslararası Film Festivali. Sergio Massa, kamusal kültür politikalarını ve İnkaa’nın özerk rolünü savunan Cine Argentino Unidos kolektifinin liderlerinin sloganına eşlik etmek için şehre geldi.

“Bu markalaşma kültürü fikrini, Anavatanımızın sembolik başkentine saldırmaya yönelik bu sistematik şiddet ve aşağılık içgüdü inşası fikrini duyduğumda, bu bizim bir bok ülkesi olduğumuza dair o kalıcı vaazın yansımasıdır. bok ülkesi, “Kusurlarımızla, hatalarımızla, sorunlarımızla ama hepsinden önemlisi insanlarımızın ve kaynaklarımızın yeteneğiyle olduğumuz bir şey varsa, biz büyük bir ülkeyiz ve bunu değerlendirmeliyiz” dedi. Bakan.

Ayrıca Arjantin sinemasına daha fazla finansman sağlayacağını duyurmak için şehre geldiğini duyurdu. “Bir ülke projesinde bu özgüveni inşa etmemize yardımcı olacak bir araç varsa, o da bir bütün olarak kültür, özel olarak da sinemadır. İş üreten bir endüstri olduğunun anlaşılması Arjantin’i dünyaya gösteriyor, Arjantin sineması için daha fazla ve daha iyi finansman sağlamaya kararlı olmak için buraya gelmem, döviz yaratmamızı, bir değerler sistemi oluşturmamızı sağlıyor.”

Fotoğraf, Film Enstitüsü’nü kapatma niyetlerini dile getiren La Libertad Avanza adaylarına ilk sözleriyle yanıt veren Kültür Bakanı Tristán Bauer’in açılış töreninden birkaç dakika önce çekildi.

Bauer, “Bu, elektrikli testerelerle, dinamitle, sözde ekonomik patlamaların kutlanmasıyla inşa edilmedi; el ele tutuşarak, daha fazla demokrasi üreterek, her gün inşa ederek inşa edildi” dedi.

İnkaa’nın “siyasi harcama olarak değerlendirdiğimiz harcamaların bir parçası olduğunu” beyan eden ve bu fonların “gerçekten gerekli olduğu yerde kullanılması, aptallığa yeterince harcama yapılması” için onu kapatacağını açıklayan Rodrigo Marra’ya bu şekilde yanıt verdi.

Juan Leyrado, Mercedes Morán, Pablo Echarri, Victoria Carreras, Luis Ziembrowski, Victoria Oneto, Paola Barrientos ve diğerleri, üzerinde “Demokrasi ile birleşmiş Arjantin sineması” yazan Arjantin bayrağının arkasında Unión por la Patria adayının etrafını sardılar.

Massa daha önce Anses’in genel müdürüyle birlikte çalışıyordu. Fernanda RavertaMar del Plata’nın eski belediye başkanı adayı, AFJP sisteminin kurbanı olan 20 bin Arjantinli emekliye emekli maaşı verme sözü verdiği bir emeklilik merkezinde.

“19 Kasım’da emeklilerimizi savunacak olanlarımız var ve bunları Arjantin’in maliyeti olarak görüp Excel’de rakam olarak sundukları için AFJP’nin geri dönmesini isteyenler var.” Aday Javier MIlei’ye asla isim vermeden. Arjantin’in güçlü bir sosyal güvenliğe sahip olmaya devam etmesi için mücadele edeceğim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir