“Orada Marbella’ya giden aptal adam gibi oturduğumu sanma”

Costa del Sol boyunca lüks bir yatta yapılan yolculuğun parçaları Martin InsaurraldeAxel Kicillof’un eski genelkurmay başkanı, model tarafından fotoğraflandı Sofya ClericiBu saldırılar sadece görevinden istifa ettiği ve Lomas de Zamora meclis üyeliğine aday olduğu Buenos Aires Eyaleti’nde değil, aynı zamanda ülkenin kuzeyine de ulaşmış durumda. Başvuru sahipleriyle yapılan toplantıda Vatan için BirlikValisi Formosa, Gildo Insfranonu diskalifiye etti: “Orada Marbella’ya giden aptal adam gibi oturduğumu sanma.”

Elinde mikrofonla, Santa Teresa mahallesinde açık havada plastik bir sandalyede oturan Insfrán, taşralılarla empati kurmaya çalıştı: “Tüm ihtiyaçlarınızın farkındayım, habersiz olduğumu düşünmeyin. Oturduğumu düşünmeyin.” orada ve Marbella’ya giden o aptal adam gibi nasıl gidebileceğimi düşünüyorum”.

“Santa Teresa’ya, María Cristina’ya gelmem gerektiğinde bunu nasıl yapacağımı düşünüyorum” diye ekledi ve orada bulunanlar arasında alkış uyandırdı. İşte o zaman şöyle dedi: “Her zaman bana sahip olacaklar.”

Ancak daha sonra başrolü üstlendi ve Buenos Aires valisi Axel Kicillof’un sorunu nasıl çözdüğünü sorguladı. “Görevlilerim uymak zorunda çünkü örnek oluyorlar. Eğer ben patronum diyorlarsa ve ben söylediğimden farklı bir tavır sergiliyorsam, ben patrona yakışmıyorum. Bu tıpkı bir baba gibidir, baba da çocuğunu eğitir. Buna göre evlat, kişinin sahip olduğu davranışa göre hareket eder, çünkü kişi örnek olarak liderlik eder,” dedi Insfrán.

Formosa başkanı, “Bu tür bir eylemde bulunan veya eylemde bulunan yetkililerim, ne kadar istifa ederlerse etsinler, bunu kabul etmeyeceğim. Onun istifasını reddedeceğim ve onu kovacağım” dedi. .

Insfrán’ın yorumu Kicillof’un eylemleriyle çelişiyor. Skandalın üzerinden 24 saatten az bir süre geçtikten sonra Buenos Aires valisi, Martín Insaurralde’nin Genelkurmay Başkanlığı’ndan istifasını kabul etti ve bu hükümet yapısının feshedilmesini talep edeceğini duyurdu.

Gildo Insfrán oyların %70’ini alarak art arda yedinci kez yeniden seçildi.

Orada vali, liderin durumu hakkında yorum yapmaktan kaçınsa da eski işbirlikçisinin istifasını “derhal” kabul ettiğini yineledi: “Benim görevim, eyalet halkının hizmetinde bir hükümete liderlik etmeye devam etmektir. İlgili alanlarda verilmiştir” diye özür diledi.

2021 yılı 208 sayılı KHK ile ana siyasi kılıcı ve diğer işbirlikçileri açıkta kalmasın diye 4 müsteşar ve 21 il müdürlüğü ile görevlendirdiği bakanlık düzeyindeki Vali Danışmanları Başkanını oluşturdu. Bu yapının işlevi “Vali’ye, Eyaletin siyasi ve ekonomik-üretken konulardaki stratejik konularının tanımlanmasında ve izlenmesinde yardımcı olmak, kapsayıcı kalkınma için önceliklerin tanımını koordine etmek ve stratejik projelerin tasarımı ve yürütülmesine müdahale etmek”tir. resmi düzenlemeler.

Insaurralde hakkında Andrés “Cuervo” Larroque: “İktidar uygulandığında insanoğlu ayartılmaya maruz kalır

Insfán’dan önce Buenos Aires Topluluğu Kalkınma Bakanı Andrés “Cuervo” Larroque, model Sofia Clerici ile lüks bir yatta Martín Insaurralde skandalı hakkında konuştu. “İnsanlar ve güç uygulandığında her zaman ayartmalara maruz kalırlar ve bazı durumlarda bir ayrılma olabilir” diye konuştu. Kentsel Oyun.

Video

Buenos Aires Topluluğu Kalkınma Bakanı, Axel Kicillof’un olaydan uzaklaştırılmasını istedi.

“Bir liderin tutumu veya davranışı geri kalan her şeyi kınayamaz” diyen Erdoğan, “Elbette bir anlam ifade etmiyor ancak vatandaşlar Axel’in (Kicillof) profili, davranışı, özellikleri ve Lomas de’deki durumu konusunda net” dedi. Zamora’da, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için başında (Federico) Otermín ile birlikte çalışan bölgesel bir siyasi güç var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir