Patricia Bullrich ve Carlos Melconian, ekonomist hakkında yaptıkları yasa dışı kayıtlardan bahsetti

Patricia Bullrich Ve Carlos Melconian Bu Cumartesi günü başvurdular Mirtha’nın Gecesi en yasa dışı kayıtlar İktisatçıya ne yaptılar. Together for Change’in başkan adayı, kendilerinin bir parçası olduklarını söyledi:“Kirli bir kampanya”Bir sonraki seçimlerde kazanırsa Ekonomi Bakanının kim olacağını vurgulayan Erdoğan, “bunların tamamen yalan olduğunu” ve “istedikleri tek şeyin zarar vermek olduğunu” vurguladı.

Oldu Mirtha Legrandyayınlanan programın sunucusu On üç, konuyu masasına atan kişi. Şoför “Bu doğru mu, yanlış mı?” diye sordu.

Melconian daha sonra konudan nasıl haberdar olduğunu anlattı. “Bir tweet’i gördükleri için bana ‘seni ameliyat edecekler’ diyen bir arkadaşımdan öğrendim. 66 yaşındayım ve iki kez siyasete bir şekilde katıldığımda şok yaşadım. Bayan (yanında oturan Bullrich için) Ekonomi Bakanı olacağını söyleyene kadar bana hiçbir şey olmadı” yorumunu yaptı.

“Bütün bunlar siyasette, dünyada ve özellikle Arjantin’de var. Ve bunu hiçbir oylama kuralını ihlal etmeden söyleyeceğim, çünkü Bu yukarıdan geliyor, orası bizim faaliyet göstermemiz gereken yer. Nedenini ararsanız bundan dolayıdır, başka bir şey yok” diye açıkladı ekonomist.

Daha sonra şunu belirtti: “Yedi, on yıl oldu, PASO’nun ikinci haftasına, kendisi atanmadığı zamana kadar kimse bir şey söylemedi, bakın ne kadar da meraklıyım.”

Patricia Bullrich ve Carlos Melconian, La Mesa de Mirtha’nın konuklarıydı.

“Ama kökeni nedir? Nereden geliyor?” diye sordu Legrand. Melconian cevap verdi: “İşte üçüncü nokta, kaynak. Bana bunu söylediklerinde kaynağı düşünmeye başlıyorum, açık bir kanaldan bile olmayan, bakmaya, sormaya başladığım ve (öyle) birinci sınıf bir dönek, bir suçlu. Gaspçı bir adam, görünüşe göre hizmetlerden kendisine sponsor olan kişi gibi kendini bu görevlere adamış bir kişi. “Bu alabalık olayını kınamıyor bile” diye vurguladı.

Kendi sesi olup olmadığı sorulduğunda “benzer geliyor” dedi, ancak kolaylıkla taklitçi olabileceğini söyledi. “Sesler tamamen yalan. Ve içerik değil, masal. Bu bir çıkartma, bir sümük, muazzam bir masal. Ben olsam bile bu ne diyor? Hiçbir şey,” diye vurguladı Melconian.

Nihai Bullrich yetkilisi şu soruyu sordu: “Mesele, sanki ben öyle söylemişim gibi, neden kaldırmadıklarına odaklanıyor.” “Çatışma artık benimle ilgili değil, ‘Bullrich’in adaylığını etkilemesi için bu konuyu gündeme getirmelerini istiyorum’” dedi.

Daha sonra konuyla ilgili izlenimini veren kişi Bullrich oldu. “Arjantin’deki kirli kampanyalar korkunç boyutlara ulaştı. Sesi birkaç kez dinledim ve kesinlikle tutarsız Suç var diyebileceğiniz hiçbir şey yok. Bunu birkaç kez duydum çünkü benim, Carlos’un ve Hükümetimizin prestiji oraya gidiyor. Bana göre bu, bugün bunu tartışıyor olmamız için yapıldı” dedi.

Video

Değişim İçin Birlikte’nin başkan adayı ve onun sonunda Ekonomi Bakanı, La noche de Mirtha’da konuya değindi.

Melconian, yasadışı kayıtları dolaşıma sokan kişiler için “en büyük ikilemin” “bunu tartışmak, başka bir şey değil” olduğunda ısrar etti. Eski Güvenlik Bakanı onun sözünü kesti: “Carlos, onu orada bırak, hepsi bu.”.

“Bu kirli bir kampanyadır. Bunlar bir dönek tarafından düzenlenen şeyler, bunlar birbiriyle tutarlı değil. “Bu yasadışı bir kayıttır” diye tanımladı.

Mirtha daha sonra Melconian’a “kendini daha sıkı savunması” gerektiğini söyledi. Ekonomist şunları söyledi: “Siz bana bunu daha güçlü savunmamı söylerken, deneyimli bir politikacı (Bullrich tarafından) size bunu orada bırakmanızı söylüyor çünkü onların tek istediği zarar vermek.”

Ekonomist, “(Bullrich için) ilerleme kaydettiği yerde, anketlerden bahsetmiyorum, bu hasar geliyor” diye yineledi. Bullrich daha sonra Martín Insaurralde skandalını hatırladı: “Mirtha, Insaurralde’nin yatında geçirilecek bir gün, asgari yedi yıllık emeklilik demektir. Sapkınlığın boyutunun farkında mısın?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir