Sofía Clerici, Martín Insaurralde ile yaptığı skandal yolculuk hakkında “yakında ortaya çıkıp konuşacağına” söz verdi: “Hiçbir zaman kötü niyetim olmadı”

Sofya Clerici Yine sosyal ağlarında mesajlar yayınladı ve bu kez perşembe gecesi şöyle söz verdi: “yakında” “konuşmak için dışarı çıkacak”.

Arkadaşı Martin Insaurralde içinde yat ile yolculuk lüks, Marbella’da da vardı, aynısını yayınlayanla aynı instagram hikayeleri Skandal ortaya çıktı ve istifaya yol açtı şimdi Axel Kicillof’un eski yetkilisi ve gizemi artıran bir dizi adli şikayete yol açtı. “Her şeyin bir açıklaması var”Her ne kadar “her şeyin zamanı geldiğinde” olacağını iddia etse de ekledi.

Clerici’nin duyurusu, mevcut televizyon sunucusu Jésica Cirio’nun öğrenildiği gün geldi. Insaurralde’nin eski karısı, bu cuma konuşacağım Telefe’de kendisini etkileyen vakayla ilgili haberler yer alıyor.

Cirio’ya dava açıldı Yasadışı zenginleşme ve kara para aklama nedeniyle Uruguay’da, eyaletteki Axel Kicillof’un eski bakanları ile eski genelkurmay başkanı arasındaki boşanma anlaşmasının bir parçası olarak bu ülkedeki milyoner ödemelerinin dolar cinsinden versiyonunu yeniden yapılandırmaya çalışan bir davada Buenos Aires’li ve halen Lomas de Zamora’nın belediye başkanı, izinli.

Insaurralde ve Cirio on yıldır evliydiS. Evlilikleri, 2013’te ilk Kirchner milletvekili adayı olarak yarışan Peronist liderin siyasi atılımına denk geldi. o zamanki rakip Sergio Massa’ya karşı. O halde eski Kicillof yetkilisi, Cristina Kirchner “bir yaşam modeli” olarak.

“Ne zaman iyi bir özel hayatın var Şimdi başkan yardımcısı olan o zamanki Başkan, paylaşılan bir etkinlikte onu “İyi bir kamusal yaşam sürebilirsiniz” diye övdü.

Yakında dışarı çıkıp konuşacağım… her şey zamanı gelince (insan iyi bir insan, iyi bir aile özü olduğunda her şeyin daha fazla açıklaması vardır) Hiçbir zaman kötü niyetim olmadı ve hayatımda saklayacak bir şeyim de yok , Ben oldukça şeffafım, Öpücükler.

— 𝕾𝖔𝖋𝖎́𝖆 𝖈𝖑𝖊𝖗𝖎𝖈𝖎 (@Sofiaclericiok1) 6 Ekim 2023

On yıl sonra Insaurralde istifa etmek zorunda kaldı etkisinden sonra müstehcen lüks arkadaşı Clerici tarafından ortaya çıkarıldı. samimi videolar bir kamu görevlisi için biraz daha paha biçilemez olan bir yatta olduğu iddia edilen üst düzey hediyelerle birlikte.

Sergio Massa ve eşi Malena Galmarini, Martin Insaurralde ve eski sevgilisi Jésica Cirio ile birlikte.

“Her şeyin daha fazla açıklaması var insan iyi insanlar olduğundaClerici internette kendini şöyle tanımladı: “Hiçbir zaman kötü bir niyetim olmadı ve hayatımda saklayacak bir şeyim de yok. “Oldukça şeffafım.”dijital takipçilerine “öpücükler” göndererek bitirmeyi ekledi.

Clerici, ağlarında modellik yaptığı bir erotik iç çamaşırı markasını yönetiyor. Bir dizi şehvetli fotoğraf, en azından fiilen sessizliğini bozduğunu duyuran ağlardaki mesajının başlangıcıydı.

Sofia Clerici kediyi kaybetti

Bu perşembe günü, Martín Insaurralde ile yaşanan skandalın ardından Sofía Clerici’nin ilk görüntüleri sızdırıldı. Videolarda onu yaşadığı Nordelta ülkesinde yürürken görebilirsiniz.

Edinilen bilgiye göre model, adı Zeus olan kedisini kaybetmiş ve çaresizlik içinde evini terk etmişti. Karina Iavícoli, “Bu bir sfenks kedisi. Çok pahalılar ve o da onu aramaya gitti” dedi. Davetsiz misafirler (Amerika TV).

Video

Model, yaşadığı ülkede onu yürürken gören bir komşusu tarafından filme alındı.

Ülkeye döndüğümüzden beri Clerici kendini kamuya ifşa etmekten kaçınıyor, bu yüzden sadece kapalı mahallesinin sokaklarında yürüyor. Ancak erotik bir iç çamaşırı markasının sahibi evet sosyal ağlarını kullandı Axel Kicillof’un eski genelkurmay başkanıyla yaptığı tartışmalı geziye üstü kapalı olarak yönelik bazı mesajlar bırakmak.

Yaptığım son yayın geçen Pazartesi günüydü. “Kimseyi hiçbir şeye ikna etmenize gerek yok çünkü ne kadar çabalarsanız çabalayın, hikayenizi, kavganızı, nedenlerinizi veya verdiğiniz savaşı asla anlayamayacak insanlar var. Devam et, sen ol, devam et, gülümse. Kimseye hiçbir şey borçlu değilsin”diye ifade etti.

Sofía Clerici’nin bu Pazartesi günü, Martín Insaurralde ile yaptığı geziyle ilgili skandalın ortasında yaptığı paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir