Annalisa evlilik konusundaki sessizliği bozdu: “Aşk için aşk”

Actinopteri

New member
“Aşk için aşk”. Şarkıcı-söz yazarı, teknik direktör Francesco Muglia ile Assisi’deki gizli düğünü ve Liguria’daki kutlamalarının ardından Annalisa duygularını hayranlarıyla paylaşmak istedi gelinlikli bir fotoğrafının eşlik ettiği sosyal medya paylaşımında.

“Kendime defalarca sordum -diye yazdı sanatçı- ve gerçek şu ki, kesin bir yanıtım yok. Bunu, geleceğe yönelik çok güçlü bir itki, sizi her şeyi yapmaya iten o tutku olarak yorumluyorum. , hatta beklenmedik şeyler.Müzik, benim insanım, benim kırılganlığım, benim hedeflerim, kendimi başkalarının yerine koymak, hayal gücü, mekanlar, paylaşmak, ağlamak, gülmek, atlamak.

Emma Marrone’den Chiara Ferragni’ye ve Noemi’ye pek çok kişi Annalisa’nın gönderisine küçük kalpler ve en iyi dileklerimle yanıt verdi.

Annalisa için 2023, büyük başarıların yılı olarak onaylandı: “Mon Amour” single’ı haftalardır listelerin ve yayınların başında yer alıyor ve aynı şey, onu Fedez ve Fedez ile birlikte gören “Disco Paradise” sloganı için de söylenebilir. Madde 31. Ayrıca sanatçı, Haziran 2024’te başlayacak olan ve yeni albümü ‘E poi siamo finiti nel vortice’in ardından başlayacak olan ilk kapalı stadyum turu ‘Tutti nel vortice’ı Haziran ortasında duyurdu. , sonbaharda planlanıyor.