“Bana hala küçük kız rolleri teklif ediyorlar”

Actinopteri

New member
“Sık sık çok daha küçük göründüğüm roller için teklifler alıyorum. Ama yoluma devam ettim. Yaşımı söylemekle ilgileniyorum, çünkü o aynı zamanda yaşadıklarımı da temsil ediyor.“. Gabriele Muccino’nun ünlü ‘Son Öpücük’ünde (2001) Stefano Accorsi’ye tam anlamıyla aklını kaçırtan on sekiz yaşındaki unutulmaz Francesca’nın görünüşü her zaman taze ve gençti, ama Martina Stella artık büyüdü Toskana aktris, Santa Margherita di Pula’daki (California) Forte Köyü’nde devam etmekte olan Filming Italy Sardegna Festivali’nin konuğu olarak, etkinliğin ikinci gününde yuvarlak masada gazetecilerle konuşuyor ve inkar etmeyeceğini belirtiyor. geçmiş: “‘Son Öpücük’ benim ilk filmimdi, ona büyük bir şefkatle bakıyorum. Harika bir fırsattı. Ama artık bir kadın olarak yoluma devam ettim ve yaşadıklarımı anlatan roller istiyorum.”

Yıldız, beyaz bluz, fuşya pantolon vidalı ve sarı saçlı ve gevşek, şu anda Giacomo Campiotti’nin yönettiği Rai1 için bir sözleşme ile pek bir şey ortaya koyamayan bir dizinin çekimlerini bitirdi. “Fazla bir şey söyleyemem ama bu İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen bir kostüm dizisi – diye açıklıyor. Her zaman oynadığım rollerden çok farklı bir rol”. Kendince hazırladığı tarihi bir filmden bir yorum: “Ben her zaman karakterin psikolojisinden ve özel tarihinden yola çıkarım. o zaman sinemada görme şansı”.

Sardunya çamlarının gölgesindeki sohbetin konuları arasında anne rolü de (iki çocuğu var, 12 yaşındaki Geneva ve 7 yaşındaki Leonardo) oyuncu için temel bir dönüm noktası. “Anne olmak tüm kariyer seçimlerimi şartlandırdı – muhabirlere anlatıyor -. 28 yaşıma kadar her şeyi çalışmaya adadım, ilişkilere daha az zaman ayırdım. 28 yaşlarında kızımın doğumuyla önceliklerim değişti”. Ama bu bir fedakarlık değildi: “Benim için kendime verdiğim bir hediyeydi” diye temin ediyor. Martina Stella, en büyük kızıyla birlikte sosyal ağlarında çokça yer alıyor. Ve internetin tehlikeleri konusunda bir anne olarak net fikirleri var: “Ben her zaman günlük hayatta var olmaya çalışan bir anneyim. Kızımla her zaman çok zaman geçirmeye çalıştım. bu nedenle özenli bir anne ama aynı zamanda bir suç ortağı olduğunu düşünüyorum. Korkuyorum tabii ki ama kızım için de yaptım: Tamamen yasaklamadım ama onunla yaşamaya çalışıyorum”. (Muhabir Ilaria Floris’ten)