“Berlusconi’ye minnettarım, beni televizyon yapmaya teşvik eden oydu”

Actinopteri

New member
”Tanıştım silvio berlusconi yıllar önce ve beni yapmaya teşvik eden oydu televizyon ve o zamanlar çok zordu. yaptım ‘ödüllü’ (Rai’nin ‘Fantastico’suna alternatif olarak doğan yeni doğan Canale 5’in ilk başarılı televizyon programı, ed) ve bundan gurur duyduğumu söylemeliyim çünkü çok küçük çocuklarım olmasına rağmen dans edebildim ve iyi bir performans sergiledim. programı” Gibi Ornella Muti Adnkronos, Silvio Berlusconi’yi hatırlıyor cenaze Forza Italia ed liderinin durumu resmi Başbakan. ” Biri öldüğünde her zaman üzülürüm, özellikle aile için,” diye ekliyor oyuncu, sevilen, nefret edilen bir adamdı ama bu beni ilgilendirmiyor. Berlusconi ile tanıştım. girişimci ve onlar minnettar Birlikte yaptıklarımız için”. ‘Politik’ Berlusconi hakkında Muti şöyle diyor: ”Ben bir aktrisim, sanatı seviyorum ve kendimi hep uzak tuttum. siyaset, benim alanım değil”. Sonunda hiç olup olmadığı sorulduğunda kur yaptı Cavaliere Muti’den ironik bir şekilde yanıt veriyor: ”O yaptıysa, ben fark etmedim…”, diye bitiriyor sözlerini.

(Alisa Toaff tarafından)