Big Brother 2023, Marco Fortunati bu baskıdan ikinci olarak elendi: kim o

Actinopteri

New member
Marco Fortunati, Big Brother 2023’ten elenen ikinci yarışmacıdır. 1991 doğumlu, Bolognalı Marco eski bir kayakçıdır: Çok sayıda yaralanma nedeniyle rekabetçi kariyerini bırakmak zorunda kaldı ve bugün kışın, yazın ise kayak eğitmeni olarak çalışıyor. uçurtma eğitmenliği yapıyor ve aynı zamanda taksi şoförlüğü yapıyor. Kendisini hoş, arkadaş canlısı ama aynı zamanda oldukça rekabetçi biri olarak tanımlıyor. Onun sloganı şudur: Petrolün bittiği yerde irade başlar.

Marco’nun elemeye tepkisi

31 yaşındaki oyuncunun evde önlem alması ve biraz kendi temposuna uyması gerektiğinin altını çizen Marco, Alfonso Signorini’ye “Biraz alışmaya başladım” dedi. 31 yaşındaki oyuncu, “Sinirlenmek bana biraz zor geliyor” dedi. Beni ilgilendirmeyen sorunlarla ilgilenmek bana zor geliyor ve her şeyden önce savunulmak istemiyorum”. Mecliste, hakaretlerin “ortasına çekilmemek” istedi. Sunucu, bu tutumun hoş karşılanmadığını, “doğru davranış olmadığını” belirtti. Marco gülümseyerek “Ve aslında buradayım” diye yanıtladı.

2 Ekim’deki bölümde neler yaşandı?

Alfonso Signorini, televizyonda yapılan oylamanın sonucunu açıklamadan önce Meclis ile bağlantıyı açtı ve sonuçların yüzdelerini Valentina, Giselda, Grecia ve Marco’ya gösterdikten sonra, doğrudan olaya dahil olanlardan doğrudan yorum yapmalarını istedi. Valentina, hem kendisinin hem de Marco’nun hâlâ anlatacak çok şeyi olduğuna inanıyor ve tüm grupla zayıf bir şekilde entegre olan Yunanistan’ın Meclis’ten ayrılması gerektiğini düşünüyor. Giselda ve Marco bile oyuncuyu dışarıda görmek istediklerini itiraf ediyorlar. Ama sonunda ortaya çıkan Marco’nun kendisi oldu.

Yedinci bölümün adaylıkları

Ayrıca bu yedinci bölümde çok korkulan ve beklenen Adaylıkların zamanı geldi. Kiracılar Paolo, Fiordaliso, Massimiliano, Ciro, Samira ve Anita’ya dokunulmazlık tanımaya karar verirken, Cesara Rosy ve Grecia’yı isimlendirmeyi seçti. Arnold, Giselda, Beatrice, Vittorio, Alex, Letizia, Lorenzo, Valentina Adaylıktaki sekiz yarışmacıdır.

Ayrıca okuyun