Big Brother, Signorini rakiplere ‘saldırıyor’

Actinopteri

New member
“Harekete geçin. Büyük Birader Evi’nin içinde kendinizi iyi hissetmiyorsanız dışarı çıkın. Bunu size çok açık söylüyorum”. Sonunda Alfonso Signorini, Big Brother yarışmacılarına sert bir bakış attı. Canale 5 programının sunucusu bu akşamki bölümün açılışında evin kiracılarını davranışlarını daha da gevşetmeye ‘davet ediyor’. Son günlerde davranış ve kişiliğin ciddi bir analizinin baş kahramanı olan Hanedan’ın bilge ruhu Fiordaliso, “Kendiliğindenlik göremiyorum” diye tekrarlıyor. “Gençler bu olağanüstü macerayı yaşamıyor, frene basıyor. Buradayken Büyük Birader’in sevincinin tadını çıkarın“, diyor ev sahibi Vittorio ve Ciro’ya dönerek “orada kız arkadaşını özleyenler var. Yeterince bile… Büyük Birader’e gelmek için ısrar ettin, iki haftadır taşınmadın… Devam etmelisin… Herkeste senin girdiğin coşkuyu göremiyorum”.

Signorini özellikle Letizia ile karmaşık bir ilişkinin kahramanı olan ve kameralar tarafından hâlâ gözyaşlarına boğulan Paolo’ya dönüyor. “Paolo, dünyanın geri kalanına kızgın görünüyorsun, daha coşkulu bir tavır sergilemen gerekiyor. Hafiflik gerekiyor. Paolo’yu Letizia ile olan bu ilişkiyi daha hafif bir şekilde deneyimlemeye teşvik ediyorum. Onlara her baktığımda onları orada görüyorum. tartışıyor ve sızlanıyor. İyi eğlenceler …”.