Bingöl Ulusal Eğitim Müdürü misyondan alındı

Lena

Global Mod
Global Mod
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara bakılırsa Bingöl Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Kadri Engin nazaranvden alındı. Bingöl Vilayet Ulusal eğitim Müdürlüğü’nün sitesinde yer alan bilgiye bakılırsa 7 Mayıs 2022 tarihi prestijiyle İzmir Vilayet Ulusal Eğim Müdür Yardımcısı Halil Yücel Bingöl Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü oldu.

HALİL YÜCEL KİMDİR?
1975 yılında Tokat Reşadiye’de doğdu. Birinci, orta ve lise tahsilini Reşadiye’de, üniversite eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Lisanı ve Edebiyatı Öğretmenliği kısmında tamamladı. 2000 yılında Reşadiye Bereketli İlköğretim Okulu’nda Türkçe öğretmeni olarak başladığı meslek ömründe 8 yıl öğretmenlik, 6 yıl okul müdür Yardımcılığı, 2,5 yıl okul müdürlüğü, 12 yıl şube müdürlüğü, 2 ay Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcılığı bakılırsavlerini yürüttü.

2014 – 2018 yılları içinde İstanbul Büyükşehir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü bakılırsavini yürütürken 2016 – 2017 devrinde İstanbul Gelişim Üniversitesi, Toplumsal Bilimler Enstitüsü, İşletme Kısmında Yüksek Lisansını tamamladı.

28 Mart 2022 tarihinden, 06 Mayıs 2022 tarihine kadar İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı olarak nazaranv yaptı. 07 Mayıs 2022 tarihi prestijiyle Bingöl Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü nazaranvini yürütmektedir.