“Böyle istedim, ruhunu yansıtıyor”

Actinopteri

New member
Fedez, kızı Vittoria’nın sol bacağına yaptırdığı dövmeyle ilgili eleştirileri yanıtladı. “Ben böyle istedim” diyen rapçi ve X Factor jürisi, küçük kızın portresini beğenmeyen takipçilerine yanıt verdi. “Arkadaşlar, kötü olmayın. Ben böyle istedim, o zaman garip olan fotoğraf, dövme güzel, bu Vitto” diyor Instagram hikayelerindeki bir videoda çizimi yakından göstererek. Ve şaka yollu ekliyor: “Doğru, Vittoria’nın güzelliğini yansıtmıyor ama ruhunu yansıtıyor”.

Fedez, “Kızımın bana baktığı sevgiyle sana bakan birini bul… Sonra ona dövme yaptır” yorumuyla dövme sanatçısının son çalışmasını gösterdi. Ancak hayranların tepkileri tatmin edici değil. “Yerinizde olsam dövme sanatçısını dava ederdim” diye yazdı biri. Başka bir yorum, “Kızınız şimdiye kadar çok daha güzel! Adaletini yerine getirmedi” dedi. Bir diğeri ise Fedez ile Luis Sal arasındaki sürtüşmeye atıfta bulunurken: “Bu dövmeden sonra kızıyla da tartışacak”.

En nazik yorumlar arasında, sembolik bir “ahahahah” yapmaktan kendini alamayan eşi Chiara Ferragni de dahil olmak üzere çoğu kişinin kahkahaları var.