“Bu benim seçimim değildi”

Actinopteri

New member
“Bu benim seçimim değildi.” Chiara Ferragni, Fedez'den ayrılmasına ilişkin sessizliği bozdu ve Instagram profilindeki bir yoruma yanıt vererek, evliliğini 'duraklatma' kararının kendisine ait olmadığını öne sürdü. Bu nedenle ayrılık, rapçinin evi terk etme kararı nedeniyle gerçekleşmiş olacaktı.

New York gezisi sırasında poz verdiği bir fotoğrafa yorum yapan bir takipçi, “Muazzam, ama İnanç sizin katma değerinizdir” diye yazıyor. New York gezisinin ardından Milano'ya yeni dönen iş kadınının yanıtı “Maalesef bu benim seçimim değil” oldu.

Fedez, Chiara ile olan profil fotoğrafını kaldırdı

Birkaç gün önce Fedez, Instagram profil fotoğrafını değiştirmişti: Chiara Ferragni ve çocukları Leone ve Vittoria'nın olduğu fotoğraf yerine elindeki mikrofonla şarkı söylerken sahneye 'tek' fotoğraf koymuştu. Rapçi City Life'ın evinden taşınmadan kısa bir süre önce bunu öngören, etkileyicinin kendisiydi. Hayranlar tarafından krizin kötüleştiğinin olası işaretleri olarak yeniden yorumlanan küçük ipuçları. Ve Fedez'in 'Sen istedin' başlıklı öyküsü ve son metni: “Olmak anlaşılmamaktır” ancak bu fikri verebilirdi.

Ayrıca okuyun