Düzce Üniversitesi rektörü istifa etti

Lena

Global Mod
Global Mod
Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“2015 yılından bu yana özveri ve azimle yürüttüğüm Rektörlük vazifesinden ayrılmış bulunuyorum. nazaranv müddetim boyunca üniversitemiz bir hayli muvaffakiyet kazandı, her gün bundan evvelki günün üstüne koydu, içtenlikle çalıştı. Üniversitemiz bu süreçte birincileri başardı. Bilimsel çalışmaları ve hepimizi gururlandıran uğraşlarıyla isminden kelam ettirdi. Dünyanın sayılı üniversiteleri içinde yerini aldı. Bana, üniversitemize, liderlik ederek bu başarılara imza atma fırsatı veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Yükseköğretim heyetine, bakanlarımıza, valimiz başta olmak üzere üniversitemize takviye olan vilayet erkanımıza, üniversitemizin akademik ve idari işçisine, bana her vakit güç veren öğrencilerime her başarımızı gururla duyuran basın mensuplarına, STK’lara ve mensubu olmaktan her vakit gurur duyduğum ve her vakit yanımda hissettiğim Düzcelilere gönülden teşekkür ederim. Vedalaşmak isteyenlerle 6 Haziran 2022 Pazartesi günü, saat 16.00’da Cumhuriyet Konferans Salonu’nda bulaşacağım. Selam ve dua ile…”