Erkekler ve kadınlar 2023, bugün Temptation Adası’nın yeni tronista’sı: Manuela Carriero kim

Actinopteri

New member
Günaha Adası’ndan Erkeklere ve Kadınlara 2023. Maria De Filippi’nin ev sahipliği yaptığı Canale 5 programının yeni tronista’sı bugün Manuela Carriero. 34 yaşındaki oyuncu, 13 Eylül 2023 tarihli bölümde stüdyoda yer alan Temptation Island’ın sunucusu Filippo Bisciglia için “tanınmış bir kişi” olarak sunuluyor.

Ve aslında yeni Tronista, Mediaset’in yaz realite şovunun 2021 edisyonunda deneyimiyle övünüyor. “3 erkek kardeşim var, sorunları çok olan bir aileden geliyorum. Babamın da ekonomik sıkıntılardan dolayı zorluklarla dolu bir hayatı oldu. Aileye kavuştuğumuzda kız kardeşim ve ben sosyal hizmet görevlileri tarafından götürüldük. Zorluklar devam ediyordu. Aylarca sıcak susuz kaldık, babam kansere yakalanırken ben 15 yaşında çalışmaya başladım” diyor. “Sadece birkaç ayı kalmıştı, her gün onu canlı bulup bulamayacağımı bilmeden okuldan dönüyordum. 2006’da babam öldü, annem 35 yaşında dul kaldı. Tüm aileme bakmaya başladım, ben de Kardeşlerimin bile sorumluluğunu üstlendim. Şimdi de buradayım” diyor.