“Eşcinsel ve evli miydi? Eşim biliyordu ve bunda bir sorun yoktu”

Actinopteri

New member
Rai2’de bu akşam yayınlanan programın bölümünde Federico Fashion Style, Francesca Fagnani’nin oturma odasında Belve 2023’ü itiraf ediyor. Evli ve küçük bir kız babası olan yıldızların kuaförü, eşcinselliğini ortaya çıkardı. Karısının muhtemelen bir süre önce her şeyi anladığını söylüyor. “Sanırım o bunu her zaman biliyordu ve her zaman hayal etmişti. Eğer pullu giyinmiş kocası eve gelirse kendinize bir soru sormayacağınızı sanmıyorum, belki de orada yanlış bir şey var, bir şey katılmıyor.” yukarı… Ama belki bu onun için de iyi olmuştur.”

Fagnani eşcinsel olduğunu ne zaman anladığını sorduğunda konuk şöyle cevap veriyor: “Sen böyle doğdun, belki ben küçüklüğümden beri kendimi diğerlerinden farklı hissettim, çünkü diğerleri erkek oyunları oynarken ben kızların saçını yapmayı seviyordum.” Ergenlik döneminde yaşadığı yeme bozukluklarını ise şöyle itiraf ediyor: “Yaklaşık 110 kiloydum. Küçüktüm ve yemek yerken kendi içime saklanırdım, tek çıkışım orasıydı.”

Kızıyla ilişkisi artık karmaşık: “Onu görmediğimden değil, çok az gördüğümü düşünüyorum. Benim için o küçük kız benim yaşama sebebim, ondan fazlası olmadığına inanıyorum. Özellikle babayım, baba olabilirim, anne olabilirim, onun en yakın arkadaşı olabilirim… Ben onun her şeyiyim, onun için yaşıyorum”.