Gülsin Onay birinci dersi verdi

Lena

Global Mod
Global Mod
Ünlü piyanist konser sırasında piyanist kuryeyi sahneye davet ederek küçük bir konser vermesini de istedi. Öbür yandan müzikçi Gülben Ergen ise genç piyaniste yeni bir piyano ikram etti.

KONSER ÖNCESİ DERSİN DEVAMI GELECEK
Gülsin Onay, piyanist kurye Muharrem Can İncir’le konser öncesi sahnede bir ortaya geldi ve birinci piyano dersini verdi. Onay toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “konser öncesi biraz çalıştık, önümüzdeki günlerde devam edeceğiz” dedi.

GÜLBEN ERGEN’DEN HEM PİYANO HEM EĞİTİM DESTEĞİ
Diğer yandan müzikçi Gülben Ergen ise Muharrem Can İncir’i konutunda ziyaret etti. Ziyarete eli boş gitmeyen Gülben Ergen, Muharrem Can İncir’e son model bir piyano armağan etti. İncir toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda ünlü müzikçiye teşekkür ederken şu bildirisi paylaştı;

“Gülben abla konutumuza konuk oldu. Annem ve babamla tanıştı. Bana sürpriz yaparak piyanomu getirdiler. Odama heyetim yaptılar. Bundan daha sonraki hayam seyahatimde maksadım hayli çalışarak güzel bir müzisyen olmak” dedi.

Genç yetenek, Gülben Ergen’in piyano eğitimine de takviye olacağı bilgisini paylaşarak; “1 yıllık piyano eğitimin için Gülben ablaya teşekkür ederim” tabirlerini kullandı.

ilk vakit içinderda İZMİR MARŞI
Gülben Ergen yaptığı ziyaret sırasında genç yeteneği odasında yeni piyanosunun başında görüntüye çekti. Muharrem Can İncir’in yeni piyanosunda birinci vakit içinderda İzmir Marşı’nı çaldığı görüldü.