Jennifer Aniston ve setteki ateşli sahneler: Utanç kaynağı…

Actinopteri

New member
Jennifer Aniston ve The Morning Show setindeki seks sahnelerinde uyulması gereken ‘yeni kurallar’ nedeniyle yaşanan utanç. 54 yaşındaki oyuncu, uzun süredir arkadaşı ve meslektaşı Jon Hamm ile sahnede yaşadığı anları Variety’ye anlattı. Yıldız, durumun belli belirsiz komik bir hal aldığını itiraf ediyor.

Yönetmen Mimi Leder’in de yer aldığı tabloyu anlatan Aniston, “Jon her durumda bir beyefendiydi. Her çekimde bana ‘Her şey yolunda mı?’ diye sordu” diyor. Aniston şöyle açıklıyor: “Hiçbir zaman kendimi rahatsız hissetmedim.” Utanç, eğer varsa, yapımcıların sorusundan kaynaklanıyordu: Oyunculara sette bir ‘yakınlık koordinatörüne’, senaryonun öngördüğü belirli bir aşamada ilişkiyi teşvik edecek bir figüre ihtiyaç duyup duymadıklarını sordular. Yapımlar esasen sette her sahnenin, hatta en baharatlı sahnelerin bile oyunculara saygıyla yürütüldüğünü doğrulamakla görevli bir ‘görevli’ görevlendirerek kendilerini koruyor: taciz yok, şikayet yok.

“Eski günlerden geliyorum” diyen oyuncu, yakın zamanda İtalyan setlerinde sahneye çıkan yeni profesyonel figürün varlığından habersiz olduğunu itiraf ediyor. Aniston açıklama istedi ve cevabın şaşırtıcı olduğunu kabul etmekte hiç sorun yaşamadı: “Bana ‘birisi sana her şeyin yolunda olup olmadığını soruyor’ dediler. Lütfen, bu yeterince tuhaf. Biz yetişkiniz, idare edebiliriz…” .