Matt LeBlanc, Matthew Perry’nin ölümüyle ilgili sessizliğini bozdu: ‘Seni asla unutmayacağım’

Actinopteri

New member
Friends dizisinde Chandler’la aynı daireyi paylaşan oyuncu, merhum arkadaşı ve meslektaşını sosyal medyada anıyor: “Seni düşündüğümde hep gülümseyeceğim”

Diğer ‘Friends’ oyuncularının tüm sosyal profilleri sessiz kalmaya devam ederken, Matt LeBlanc, ekim ayı sonunda vefat eden meslektaşı ve arkadaşı Matthew Perry’nin ölümü üzerine sessizliğini bozdu. Yasın ardından dizinin tüm oyuncuları sadece ortak bir açıklama yaparak perişan olduklarını söylediler ve ardından sessiz kaldılar.

Şimdi popüler sitcom’da Joey Tribbiani’yi canlandıran, aynı daireyi Chandler (Perry’nin karakteri) ile paylaşan İtalyan Amerikalı Matt LeBlanc, onları ‘Perry’nin karakteri’ setinde birlikte gösteren fotoğraflardan oluşan bir galeri yayınlayarak arkadaşına bir saygı duruşunda bulunmaya karar verdi. Arkadaşlar ve yanında yazıyor: “Matthew, sana ağır bir kalple veda ediyorum. Birlikte geçirilen anlar açıkçası hayatımın en güzel anları arasında yer alıyor. Sizlerle sahneyi paylaşmak ve size dostum demek benim için bir onurdu. Seni düşündüğümde hep gülümseyeceğim ve seni asla unutmayacağım. Asla. Kanatlarını aç ve uç kardeşim sonunda özgürsün. Çok sevgi. Ve bana borçlu olduğun 20 doların sende kaldığını düşünüyorum”, ironik sonuçtur.