Pazar günü ‘Che tempo che fa’da Fedez, Rai’ye kabalık mı etti? Fazio: “Ama ne zaman olursa olsun”

Actinopteri

New member
Fedez, 29 Ekim Pazar günü ‘Che Tempo che fa’ programına konuk olacak Dokuz’da. Rapçi, Fabio Fazio’nun 23 Ekim’de Fedez ve Davide Marra’nın sunduğu ‘Muschio savage’ podcast’ine konuk olmasının ardından bu iyiliğe karşılık verdi. Program haberi sosyal profillerinden duyurdu. Bu Rai’nin ayıbı mı? “Fakat ne zaman – diyor Fazio, Adnkronos’a – Biz deli miyiz? Onunla ‘Muschio Selvaggio’ yaptım. Ondan sonra Fedez hep yanıma geldi.“, diye bitiriyor sunucu, Il Nove’nin ilk iki bölümünde reytinglerde patlama kaydeden.

Fedez ve Rai

Fedez ve Rai arasındaki ilişki son haftalarda tekrar gündeme geldi. Rapçi, Francesca Fagnani’nin Raidue’de sunduğu Belve programının bir bölümüne katılmalıydı. Ancak durak Viale Mazzini’den geldi, sanatçının uğraşmak zorunda kaldığı sağlık sorunlarıyla da karakterize edilen bir durum, iki ülserin neden olduğu kanama nedeniyle yaklaşık bir hafta boyunca Milano’daki Fatebenefratelli’de hastaneye kaldırıldı.

CEO, Rai Roberto Sergio’nun Ekim ayı başında yaptığı açıklamada, “Ayrıca Fedez’e hızlı ve kesin bir iyileşme diliyorum ve Rai’nin on gün önce aldığı editoryal kararın hastaneye kaldırılması sırasında etkili bir şekilde patlamasından dolayı derin üzüntü duyuyorum” dedi. “CEO, sorunun onun ücretli veya ücretsiz varlığıyla ilgili olmadığını açıkladı. Karar, hem 1 Mayıs’ta hem de son Sanremo için Rai’de son kez sahneye çıkışına ve şirkete yönelik açıklamalara atıfta bulunan fırsatların değerlendirilmesiyle bağlantılı” kendilerini farklı ve daha sakin bir ilişki ve iklimde bulmak için daha fazla zamana ihtiyaç duyanlar”.

İki gün önce Fedez, kendimizi tartıştığımız ve netleştirdiğimiz çok keyifli sohbetin sunumunda. Rai’nin şu anda pozisyonunun ne olduğunu bilmiyorum ama CEO’dan bir telefon almak ve onunla medeni bir görüşme yapmak hoşuma gitti; bu beklenmedik bir şeydi” diye ekledi.