Sanremo 2023, web Blanco’yu reddediyor ve Morandi’yi destekliyor

Actinopteri

New member
Gianni Morandi, Blanco’yu 53’e 22 yendi. “Sanremo Festivali”nin yardımcı sunucusu ile onur konuğu arasındaki “eşleşme”, özellikle Ariston sahnesinde sergilenen tavırla ilgili olarak eski muhafızın Emilian şarkıcısını ödüllendiriyor. Blanco’nun çiçekleri yok etmesi ve Morandi’nin yarışmadaki diğer şarkıcıların performans sergileyeceği alanı temizlemek için onları bir süpürgeyle süpürmesi.

AdnKronos tarafından SocialCom’a yaptırılan ankete göre – araştırma kaynakları 50.000 herkese açık Facebook sayfası, 18.000 Twitter profili, indirilen 21.500’den fazla anahtar kelime ve hastag, 8.500’den fazla YouTube kanalı ve yaklaşık 21.000 Instagram profili, ayrıca bloglar, haber siteleri, forumlar, diğer sosyal ağlardaki incelemeler – %66,10’u Blanco’nun davranışını olumsuz, %22,03’ü olumlu ve %11,87’si karışık olarak değerlendirdi. Morandi hakkındaki görüşler tersine döndü: %52,8 olumlu, %35,55 olumsuz ve %11,65 karışık.

Yayınlanan yorumlar arasında Mara Venier (bir dizi korkmuş ‘gülümseme’ ile), Patrizia Pellegrino (“Neden her şeyi parçalamak zorunda kaldı?”), Enzo Salvi (“Blanco sığır eti kalsın! Anlamıyorum) tarafından yazılanlar var. ne diyorsun, ama ben kanepeye tekme atmıyorum”), Matteo Bassetti (“Blanco’nun şovu iğrenç. Onu o sahneye çıkaran her kimse, onu toksikolojik testten geçirdikten sonra umarım tüm İtalyanlardan özür diler. Gençler için antimodel “).

AĞ ÜZERİNDEKİ 18 MİLYON ETKİLEŞİM – Bu arada, Sanremo giderek daha sosyal: Bu veriler, BlogMeter platformunun yardımıyla, Ariston’da prime time’da internetteki konuşmaları analiz eden SocialCom araştırmasından elde edilmiştir.

İlk akşam kaydedilen tepkiler, yorumlar, paylaşımlar dahil olmak üzere internette 18 milyondan fazla etkileşim vardı. AdnKronos tarafından SocialCom’a yaptırılan ankete göre, halka açık sayfalarda ve 787 kaynakta orijinal gönderilerle kaydedilen 56.000 bahsetme.

Araştırma kaynakları, 50.000 genel Facebook sayfası, 18.000 Twitter profili, indirilen 21.500’den fazla anahtar kelime ve hastag, 8.500’den fazla YouTube kanalı ve yaklaşık 21.000 Instagram profilinin yanı sıra diğer sosyal ağlardaki bloglar, haber siteleri, forumlar ve incelemelerdi.