Sanremo 2024, Gerry Scotti Festivalde mi? Verissimo’ya gerçek: söyledikleri

Actinopteri

New member
Gerry Scotti, 2024 Sanremo Festivali’nde Amadeus’un yanında sahnede olmayacak. Bugün Verissimo’nun konuğu olan Mediaset sunucusu, Silvia Toffanin’e bu dönemde yapım aşamasında olan birçok projeyi anlatıyor ve sosyal medyada yayınlanan bir fotoğraftan doğan – bir sonraki Sanremo Festivali’ne varsayımsal katılımıyla ilgili – söylentileri netleştirme fırsatını değerlendiriyor Onu Amadeus’la ve “Bizi yakaladılar” yazısıyla gösteren medya.

“Bu fotoğraf tipik bir magazin gazetesi paparazzisinin çekimi olarak başladı. Aslında Instagram paylaşımının altındaki yorumum şöyleydi: ‘Aman Tanrım, şimdi Giovanna’ya seninle birlikte kahvaltı yaptığımızı kim söyleyecek?’ Popüler Mediaset TV sunucusu, oradan bir dizi varsayımın doğduğunu açıklıyor, en popüler olanı ‘Gerry Scotti Sanremo’da’. Hayal edin, Amedeo ve ben bu durumdaki her şey hakkında konuştuk: çocuklar hakkında, baskı hakkında, kolesterol hakkında, Milan ve Inter ama yemin ederim ki Sanremo kelimesi ağzımızdan bile çıkmadı.”

Sosyal medyada Sanremo’da otel bilen var mı diye video yayınlayarak konuyla dalga geçen Gerry Scotti, bir kez daha şöyle diyor: “Size Sanremo’yu evimden izleyeceğimi söylemek istiyorum ama ben Festivalde olmayacağım. O zaman Fiorello’nunki gibi aldığım binlerce olumlu yorumun içimi doldurduğunu söylemezsem samimiyetsiz olurum. Herkese teşekkür ediyorum.”