Sanremo 2024, Laura Pausini ‘ailevi nedenlerden dolayı’ hayır diyor

Actinopteri

New member
“Sanremo Festivali mi? Bana sormadılar ama gideceğimi sanmıyorum.” Laura Pausini, 2024 Sanremo Festivali’ne katılmaya hayır diyor.

Ailesiyle, anne olmakla ve işiyle bağlantılı kişisel nedenler. “Bu, diğer şeylerin yanı sıra beşinci sınıfta olan ve ayrıca sınavı olan Paola ile turneye çıktığım ilk yıl. Bir annenin onu okuldan almayı düşünmesinin pek de kolay olmadığını düşünüyorum. çok suçlu” diyor ve bugün yayınlanmamış şarkılardan oluşan yeni albümü ‘Parallel Souls’u basına sunuyor.

“Bizimle Avrupa’ya gelmemesine karar verdik” diye ekliyor, “Mümkün olduğunda gece ona döneceğiz. Bunun yerine Amerika’ya onu bir öğretmenle birlikte yanımıza alıyoruz, bakalım işe yarayacak mı. Bir günüm olursa” Tekrar ediyorum, konser olmadan Sanremo’ya gitmiyorum, kızımla birlikteyim.”

Sanatçı, kendisi gibi uluslararası bir üne sahip olan Maneskinler hakkındaki soruları yanıtlıyor. “Maneskin’in müziğini çok seviyorum, onların yolculuğuyla gurur duyuyorum, sonsuz sevdiğim bir müzik türü ama İngilizce şarkı söylüyorlar. Eros (Ramazzotti, ed.) ve ben şanslıyız, tanınıyoruz, kariyerimiz var Yurt dışında konser verip başarılı olabilmek için paramız yetiyor ve dilimize hayran kalarak bizi takip eden bir izleyici kitlesi var ama ne yazık ki bu herkes için geçerli değil.Fransız radyosuna çıkmak istiyorsanız mesela Fransızca şarkı söylemek zorundasınız. ,” diyor.