Selvaggia Lucarelli-Simona Izzo, Yıldızlarla Dans 2023’te tartışma

Actinopteri

New member
Rai1 programının ikinci bölümünde Simona Izzo ve Selvaggia Lucarelli arasındaki şiddetli çatışmayla Dancing with the Stars 2023’te fırtına. Simona Izzo’nun kocası ve eşi, aktris ve yönetmenle defalarca skeçlerin kahramanı Ricky Tognazzi’nin performansından sonra atmosfer göz kamaştırıyor. Rakibin performansını analiz etme sırası Selvaggia Lucarelli’ye geldiğinde tartışmalar alevlenir. Izzo, “Seni dans ederken göremiyorum ve sonra gerçekleşen ilk şey Simona’ya mutlu bir isim günü dilemek oluyor” dedi. “Dans pistinin dışındaki çiftin çok fazla ışığı varsa, dans pistindeki çiftin de ışığı yoktur. Dans etme şeklinizi seviyorum ama ortadan kayboluyorsunuz çünkü işe yaramaz gösterişler olan ve ağırlık olma riski taşıyan bu küçük perdeler tarafından gizleniyorsunuz”, Lucarelli, diğer yargıçların da aynı tutumu paylaştığını ifade ediyor. “Hızlandırılmış psikoloji dersi aldın mı?” galeriden Simona Izzo’ya soruyor.

Ricky Tognazzi, “Bu tamamen şeffaflık, hayatımız şakacı bir şekilde gösteriliyor” diyor. Aktris ve yönetmen, “Ricky’nin ışığını elimden aldığımı sanmıyorum. 38 yıldır bir çiftiz ve bunun daha az istikrarlı hikayeleri olan Lucarelli’yi rahatsız edebileceğini anlıyorum…” diyor. Gazetecinin jüriden aldığı yanıt: “Benim hakkımda hiçbir şey söylemiyorsun, kendin hakkında çok şey anlatıyorsun…”.

“İlk bölümde bana çok haksızlık ettiniz ve ben hiçbir şey söylemedim. Ricky’ye ‘pistte’ attığı tekmelerin beni hedef alıp almadığını sormuştunuz. Kadınların bazen erkeklerin tekmelerinden öldüğünü unutmayın”. Fabio Canino, “Ne korkunç bir şey, buraya kadın cinayeti kadar ciddi bir şeyi mi atıyorsunuz?!” diye araya giriyor. “Şaka mıydı? Hanımefendi – diye ısrar ediyor Simona Izzo – nasıl şaka yapılacağını bilmiyor. Kendinize bir şakacı bulun…”