“Şimdi sor bana, mutlu olup olmadığımı?”

Actinopteri

New member
Ayın başında Corona, tarihi ilişkileri ve şov kızının olası duygusal durumu hakkında konuştu: “Hapse girmeseydim, Stefano De Martino var bile olmayacaktı. En son birbirimizi gördüğümüzde aynı uçaktaydık, hamileydi ve ağlıyordu, inene kadar sarıldık. Şoförümle birlikte ayrıldım ve eski kocası onu bekliyordu.

Son olarak Stasera C’è Cattelan’ın ağırlanamaması durumu netleştirmeye başladı. Sunucu şöyle şaka yaptı: “Size gerçekte ne olduğunu açıklayacağım. Belen’in durumu pek iyi olmadığı için gelemeyeceğini söylüyorlar. Ben buna inandım ve hala inanıyorum. Ancak dün, bu hikayeyi Instagram’da yayınladı. İşte ASL’nin elinde bir kadeh şarapla, evet ASL’ye benziyor. Sorun alkolle çözülseydi buraya gelebilirdi!”.

Belen’in sosyal medyaya ve ilgi odağı olmaya ara verdiği söylenebilir, ancak uzun bir aradan sonra yepyeni bir kılıkla tekrar ortaya çıktı: Son günlerde hayranlarına “Seni özledim” dedi, ama hayranlar bunu yapmadı. Yorumlarda ona aynı nezaketi göstermediler.

En son hikayeler ve paylaşımlar Belen’i ve onun, ayrılmaz yoldaşı Brescia’lı girişimci Elio Lorenzoni ile birlikte gerçeklikten kaçışını anlatıyor. İkili, Ağustos ayından bu yana resmi olarak birlikteydi ve geçen ayı her zamankinden daha yakın geçirdiler. Hayranların onu itham ettiği şey tam da bu. Ancak Milano Today’in de haberine göre son birkaç saatte Belen’in City Life bölgesinde yeni bir ev, süper bir çatı katı satın aldığı haberi geldi. Bu Belen’in hayatının bir sonraki bölümünü ailesi için yeni bir aşk yuvasında yazmaya başlamak istediğinin bir işareti mi? Kazılar her zaman köşede… ve yorumlarda.