Soru-Cevap Parisi-Presta, eski dansçı hacizi reddediyor. Yönetici: “Dava”

Actinopteri

New member
Soru-Cevap Arasında Heather Parisi ve televizyon yöneticisi Lucius Presta. Şov kızı, Instagram hikayelerinde yayınladığı uzun bir gönderide ilk kez, Twitter profilinde icra memurunun Hong Kong’da yaşayan eski dansçıya ulaştığını söyleyen Presta’nın gün ışığına çıkardığı hikayeden bahsediyor. yıl Kong, yayın kaydının kenarında “canavarlar”hükümlerini yerine getirmesi için Mahkeme Presta, “sizi iftira nedeniyle büyük bir meblağ ödemeye mahkum eden kişi” diye yazdı. mübaşir da gerçekleştirmiştihaciz Kaydın sonunda stüdyolardaki gerçek bir kişiye ”, diye yazdı televizyon yöneticisi Twitter’da.

Parisi bunun olduğunu reddediyor ve hakkında konuşuyor ”medya linç”. ”Bu muameleyi hak edecek kadar korkunç ne yapmış olabilirim? – O yazıyor eski şov kızı – Geç kaldığımın fotoğrafını koydum en iyi arkadaş, ‘mirasçıların yazılı izni olmadan” beni kucakladı. Parisi daha sonra, “Fotoğrafı yazılı izin olmadan yayınlamaktan başka resmi bir gerçek olmadığı için ceza beni mahkum etti. zararlar için tazminat” ve “Hiçbir temsilci (polisin, ed.) huzurumda kendini ifşa etmedi”. Twitter’da yazan Presta’nın yanıtı hemen geldi: “Sevgiliden bugünkü son ifadelerden sonra Heather Parisi Hanıma iftira ve bir dizi yalandan dava açmak zorunda kalacağım ya da kocasıyla bağlantılı üçüncü bir kişinin o gün yaptığı bir aktarımı yayınlamak zorunda kalacağım, bu yüzden haciz yapmadılar. Bunu düşün”. bu televizyon yöneticisi
Adnkronos’ta Parisi’nin ”fotoğrafı koyduğu” için değil, ”altına yazdıklarından” mahkum olduğunu da açıklıyor, ”Çocuklarımın annesini, eşimi, dünyada en çok sevdiğim insanı, dünyaya koydu. karımın bana ve çocuklarına karşı asla söylemeyeceği sözlerden daha onun bir arkadaşı. Bu nedenle yargıç onu mahkum etti”, diye bitiriyor Presta.

(Alisa Toaff tarafından)