“Televizyonun 1 numarası beni aradı.” Mara Venier ‘titriyor’. Kim?

Actinopteri

New member
Fabrizio Corona ve “TV’de 1 numarayla” yapılan telefon görüşmesi, Domenica In’in 1 Ekim 2023 tarihli bugünkü bölümünde Mara Venier’i fibrilasyona sürükledi. Uzun bir röportajın kahramanı olan eski VIP fotoğrafçı, yakın zamanda bir kuyuyla yaptığı konuşmayı ortaya koyuyor -tanınmış televizyon kişiliği. Ayrıntılar, sunum yapan kişinin son dakikada ‘durdurmaya’ çalıştığı bir özdeşlik sağlar.

“35-40 yaşlarındayken benim gibi bir karakter aradı beni… Sonra durdu, bugün İtalyan televizyonunun en iyi karakteri… İtalyan televizyonunun 1 numarası”. İsim vermeyin Corona, “Allah aşkına, onu seviyorum… bana mesaj atıyor ve ‘Seni dün gece Belve’de gördüm, bana Sicilyaca bir şeyler anlatıyor’ diyor” diyor ve gözden kaçırılmayacak bir detay veriyor.

Ardından Corona, ‘Sicilya dilinde’ ifadesini fısıldamak için Mara Venier’e yaklaşır. Mikrofonlar ’emecekler’ sözlerini net bir şekilde alıyor. Corona hikayeye devam ederken sunucu “Bunu söyleyemezsin!” diye tekrarlıyor. “Bu karakteri arayıp ona bir şey soruyorum. ‘Geceleri televizyon programlarını, Instagram’ı, gazeteleri izlediğimde… Bütün karakterleri ezbere biliyorum. Siz 60 yaş üstü olan siz, bu huzuru nasıl buldunuz? benden beterdin, şimdi huzuru buldun…’.. Bana anlattı, mutlu ve sakin. Onu kıskanıyorum ama kendi kendime diyorum ki… bu hayatla 60’a gelirsem tercih ederim Önce ölmek” diyor Corona.