“Timperi yıllardır sabırsız, böyle çalışmak mümkün değil”

Actinopteri

New member
“Bu olaylar yıllardır yaşanıyor: ne zaman konuşsam homurdanıyor, ‘bu konuyu gerçekten konuşmamız gerekiyor mu?’ diye soruyor, saatine bakıyor. Ama neden? Ben sadece işimi yapabilmek istiyorum. Bu koşullarda çalışmak mümkün değil mi?” Nedenini Adnkronos’a açıkladı John IppolitiBu sabah, sunucu ve mizah yazarının stüdyodan ayrıldığı ‘Unomattina’ programında yer alan basın incelemesi sırasında Tiberio Timperi ile canlı olarak yayınlanan bir utanç ve gerilim anının kahramanı.

Ayrıca oku

Ne oldu

İnceleme sırasında Ippoliti, “şiddetli eski sevgililer konuşmak için buluşalım dediğinde kadınlara yardım etmeye kendini ödünç veren bir kişi” haberinden bahsetti. Onlara son randevuya kadar eşlik ediyor, bir alkış tufanı oluyor. Melekler gibi sosyal hizmet yapan bazı insanlar vardı” dedi Ippoliti. Ancak, kadına yönelik şiddet gibi hassas ve çok sıcak bir konudaki bir haberin gözden geçirilmesi muhtemelen Timperi tarafından pek iyi karşılanmadı ve o sırada Ippoliti’ye nedenini açıklamayan – sadece kısa ve öz bir “O zaman halledelim” diyerek daha sonra” – ancak daha sonra Instagram hikayelerinde, “Bunu bir dedikodu alanında söyleyemezdi!” diyen bir kullanıcının anlamlı yorumuyla incelemenin videosunu yeniden yayınladı.

“Sık sık ciddi haberlerden bahsederim ve olumlu, sosyal haberler vermeyi severim -İppoliti kendini savunur- Bugün bu kişi varsa alkışı hak ediyor dedim. Sorun ne? Timperi’nin yeterlik tepkisi karşısında sakince ve gülümseyerek açıklama istedim, her yolu anlamaya çalıştım ama yanımdaki kişinin üflemeye, gözlerini devirmeye başladığını fark edince oradan ayrılıyorum” .

Timperi’nin bir tepkisi, Ippoliti’nin açıklayamadığı bir tepki: “Bu tepkinin neden olduğunu bilmiyorum, incelememin anları izleyicilerde zirve yapıyor, her şeyi kendim yapıyorum, kamburum yok, ben yaratıyorum.” kadromu tek başıma -diyor- elimden gelenin en iyisini yapmaya devam etmek istiyorum ama bunun için bana destek olan bir yakınımın olması gerekiyor” ve onlarca “iki partili” telefon aldığını garanti ediyor. eski Rai basın dairesi başkanlarından, sorumlu yapımcılardan, basın ofislerinden, sıradan insanlardan gelen aramalar ve mesajlar.Herkes bana neden stüdyoda bu hoşgörüsüzlük tepkisinin, bu yeterlilik tavrının olduğunu soruyor.Burada bir çağrıda bulunuyorum: kimse var mı? Sorunun ne olduğunu biliyor musun? Bana bir açıklama yaparsan bana iyilik etmiş olursun, çünkü gerçekten suskunum”, diyor Ippoliti.