tur San Giorgio a Cremano’dan başlıyor

Actinopteri

New member
Parça San Giorgio a Cremano’daki (Napoli) Massimo Troisi Ödülü’nden bugün, Mario Biondi’nin ‘Crooning Soon – Önizleme yazı 2023’ yaz turuFriends&Partners/Baobab Music and Ethics’in yapımcılığını ve organizasyonunu üstlendiği, yurtdışındaki tarihlerle kesişen, sanatçıyı Temmuz ve Eylül ayları arasında İtalya’nın dört bir yanına götürecek, halka en çok bilinen ve sevilen şarkıların yanı sıra bazı şarkıların ön izlemelerini de sunacak uzun bir yolculuk. yeni albüm sonbaharda çıkacak. Kasım ve Aralık aylarında yeni bir gösteri ile tiyatroların sırası gelecek.. Partner Radio Montecarlo ile tiyatro turu için biletler, bugünden itibaren TicketOne ve sağlanan diğer devrelerde ön satışta. Friendsandpartners.it/artisti/mario-biondi bağlantısında bilgi ve biletler

VE’ Klasik ‘Favori Şeylerim’in Mario Biondi versiyonu 26 Mayıs’tan itibaren dijital platformlarda ve radyoda Dokuz çocuğu için özel bir ithaf olan Stefano Di Battista’nın özel katılımıyla. “Sanatçı, ‘The Sound of Music’ müzikalinin sahnesiyle ilgili olarak bu şarkıya aşık oldum diyor.Her şeyden önce Julia Andrews’ın şarkıya başlamadan önce söylediği sözler üzerine düşünerek, nereden alındığı: ‘Bir şey beni üzdüğünde ve üzüldüğümde güzel şeyler düşünmeye çalışırım.‘. Ve hemen çocuklarımı, sadeliğin ve temasın saflığını düşündüm.Sevdiğimiz insanlarla çevrili olmak ne kadar değerli. Hayatın bana, çocuklarıma ve Aşk’a verdiği pek çok güzel sevincin tadını çıkarma tutkusu içinde yaşıyorum. Bu şarkı onlar için.”