Venditti, Fiorello’nun VivaRai2’deki konuğu olarak ‘Sınavlardan önceki gece’ şarkısını söylüyor

Actinopteri

New member
Antonello Venditti bugün VivaRai2’de Fiorello’nun konuğu oldu. Romalı şarkıcı-söz yazarı, ‘Sınavlardan Önceki Gece’ notaları üzerine şovmenle düet yaptı ve sokaktaki geniş kitleyi de içine aldı. Fiorello, “Ne harika, ne sihir” diye tekrarladı.

Ayrıca oku

Camdan birkaç metre ötede, ağzında sigara ve gündelik kıyafetleriyle gömlek, şort ve şapkayla gelen Venditti’ye gerçek bir yerel yıldız gibi giriş yapan Venditti, gelişini halk tarafından coşkuyla alkışlandı. Sonra şarkılar, arkadaşı De Gregori hakkında anekdotlar ve ‘Grazie Roma’nın şarkıcı-söz yazarının Zucchero’yu taklit etmesi. Bölümün sonunda, son müzikal övgü ‘Donna Cannone’ şarkısıyla arkadaşı Francesco için.

Önceki

Venditti geçen 8 Mart’ta (74. doğum günü) Fiorello’ya telefonla canlı yayında, “Beni orada asla göremeyeceğiniz peşin hükümlü bir gerçek değil,” dedi. Ve bu nedenle, şovmen için dostluk ve sevgi, sabah 4’te ve bugün çalar saati de kazandı. “Ben sözümün eriyim, geleceğim dedim ve geldim” dedi bugün.