Wanda Nara: “Icardi ve ben birlikteyiz”

Actinopteri

New member
“‘Canavarlar’ mı? Bana göre bu bir iltifat çünkü bunlar, istediklerini elde etmek için savaşan, sosyal olmayan insanlar.” ‘Canavar’ Francesca Fagnani programıyla yarından 21 Şubat’tan itibaren geri dönüyor, ancak bu sefer beş Salı günü Rai2’de prime time’da. Rai’nin Prime Time Eğlence Departmanı tarafından Fremantle Italia ile işbirliği içinde hazırlanan bir program. İlk bölüm, Senato başkanı Ignazio La Russa’dan, 2023 Sanremo Festivali’ne katıldıktan sonra Fagnani’ye ilk röportajını veren Anna Oxa’ya, Wanda Nara ve Naike Rivelli’ye kadar ‘vahşi hayvanlar’la dolu bir hayvanat bahçesiyle başlıyor.

“Genç hedef için çok net bir teklif”, programın sunumuna katılan Prime Time Entertainment direktörü Stefano Coletta’nın altını çiziyor. nezle. Coletta, ‘Belve’nin prime time’daki ‘tanıtımına’ ilişkin olarak şunları açıklıyor: “Akşam geç saatlerde yapılan bir önceki baskı, bir marka ve sosyal bir fenomen olarak patladı, kendimize sormamız gereken bir şey. Üstelik, onun katılımından sonra. Sanremo, Francesca harika bir gazeteci olmanın yanı sıra şov yapma yeteneğini de ortaya koydu. Röportajlar komik anlarla noktalanacak”.

Aslında, programın yeni formatı yeni girişleri Valeria De Angelis ve Maria Chiara Cicolani’yi içeriyor: ‘Eterobasiche’li iki kız, Instagram sayfaları, sahne tikleri ve futbol, cinsiyet kotaları gibi konularda erkekler arasındaki konuşmaların klişeleri ve Lgbtq+, ‘temel hetero erkekler’ parodisini yaratıyor. Televizyon karakterlerinin hareketlerini, yüz buruşturmalarını ve ses tonlamalarını mükemmel bir şekilde taklit edebilen TikTok’un yıldızı Cristina Di Tella için de alan.

Ancak Fagnani canavarı, “saldırgan olmadığını” açıklığa kavuşturmak istiyor. Amacım, genel olarak tanınan, röportaj yapılan karakteri yeni nüanslarla anlatmaya çalışmak”. Oxa ile Sanremo’nun son sayısını ve sıralamadaki 25. sırasını konuşacağız: “Benim için oyların hiçbir değeri yok, yok. Asıl oy, ilettiğiniz mesajdır, sayı değil”, diyor Anna Oxa, Francesca Fagnani’nin “ilişki” konusunda ısrar etmesi üzerine, şöyle yanıtlıyor: “Tartışmamız bir oturma odası tarafından ustaca düzenlendi. Başka bir şey söyleyemem, dava açtık. hikaye”.

Wanda Nara, Mauro Icardi ile sürpriz bir şekilde ortaya çıkıp aşk hayatına son verirken, “Icardi ve ben beraberiz. O benim kocam”. Ve Fagnani onunla dalga geçiyor: “Yani bu hafta sonu için hala birlikte olduğunuzu söyleyebilir miyiz?” Nara gülerek cevap verir: “Umarım ömür boyu! Sadece bu hafta sonu için değil.” Sonunda gazeteci itiraf ediyor: “Umarım Elodie programa gelir, bu bir davettir”.