“Wild Moss tarafından Dışlandım”

Actinopteri

New member
Fedez’in versiyonundan sonra, Wild Moss podcast’iyle bağlantılı işbirliğinin sonunda Luis Sal’ınki var. Fedez, projenin Sanremo Festivali 2023’e getirilmesinin ardından YouTuber’ın podcast’i bırakma kararı aldığını söyledi. Şubat ayından bu yana projede yer almayan Luis Sal’ın yeniden inşası tam tersi: podcast’in aşamalı olarak ilerlediğini söylüyor. orijinal projeye göre çarpıtılmış ve molayı belirleyen özünde Fedez’di.

“Konular en önemli şey olmalıydı, zaten Fedez ve Muschio Selvaggio hakkında yeterince şey söylendi, onun konuşulduğu başka bir yer olmamalıydı. Zamanla bu önermeler eksik kaldı. Bunu ona bir erkek olarak gösterdim, Fedez’in sürümünün 24 saat önce yayınlandığı Muschio Selvaggio YouTube kanalında yayınlanan bir videoda Luis Sal, “kullanıcılar da yorumlarda ona işaret ettiler” diyor. “Her şey tersine dönüyor: Kendi projemde kendimi dışlanmış hissettiğim ve Federico’nun beni dahil etmeden hareket ettiği bu yıllardan sonra 2023’e geliyoruz”. Sanremo Festivali’nden sonra, Luis Sal’ın yeniden canlandırmasına göre (Video), ilişki alt üst olur. Fedez, Luis Sal’dan şirketin hisselerini satmasını isterdi ve YouTuber’ın önceki bölümlerdeki eksiklikler için özür dilemek zorunda kalacağı bir bölüm önerirdi. “Kendimi” hukuk alanında “ve Federico’nun benim hakkımda söylediği körü körüne şeylere karşı savunmak zorunda buluyorum. Kendimi, Federico’nun oynamakta çok iyi olduğu ve benim oynamadığım küçük bir oyunda kendimi savunmak zorunda buluyorum. Katılmak istemiyorum Federico, oynamak istemiyorum : artık oynamayalım, anneme söyle… avukata söyle…”.

“Federico bu kanalda paylaşım yaptığımı bilmiyor, umarım videoyu kaldırmaz… O da benim kanalım şimdilik… Üzgünüm çünkü proje benim kadar benimdi.” onunki, benim için bu kadar zor hale getirilmeseydi seve seve devam ederdim. o benim fikirlerimi onunki kadar tutmuş olsaydı devam ederdim. federico’nun birçok fikrini paylaştım: istemediğimi söyledi Sanremo’ya git, oraya gittik… Ama iş beni dinlemeye gelince… hiç. ..”.