“Yeşil alanda keyif yapan bir çocuk vardı, onu öldürdüler”

Çevre gündemine odaklanan yaklaşık 20 dakikalık rahatsız edici bir röportajda, Buenos Aires Hükümeti başkan adayı Özgürlük Gelişmeleri (LLA), Ramiro Marra, Buenos Aires Şehri sakinlerinin “yeşil alanlar konusunda değil, güvenlik konusunda endişe duyduklarını”, çünkü “Buenos Aires sakinlerinin çoğunluğunun korktuğunu” belirtti. Sondan önce çok üzgün, Aniden ayağa kalktı ve raporu bıraktı..

YouTube kanalı için Federico Pelegrino ile röportaj yapıldı Eko Ev TVÇevreyle ilgili bir dizi röportajda Marra, “konunun uzmanı” olmadığı için iklim değişikliği hakkında fikir vermeyi reddetti ve Buenos Aires halkının yalnızca güvenliği önemsediğine dair güvence verdi. Rahatsız görünüyordu ve konuşmayı bitirene kadar sabrı yoktu.

Marra, “Öneriler var, ne yazık ki Şehirde kentsel meselelerle hiçbir ilgisi olmayan başka tür öncelikler de var. Size yeşil alan teklifini söylüyorum: onlardan keyif alabileceksiniz” dedi.

“Geceleri sizi meşgul ettiği için gidemiyorsanız neden yeşil alanlara ihtiyacınız var? Geceleri hiç meydana gittiniz mi? Korkutuyor sizi. Seni korkutmuyor mu? Şanslısın, Buenos Aires’teki çoğumuz korkuyoruz.. Sana söyleyeceğim şey, Dikkatli olun çünkü çok çalıyorlar“dedi Javier Milei’nin Şehirdeki adayı gözle görülür bir rahatsızlıkla.

Şehirde daha fazla yeşil alan oluşturmaya yönelik politikaları olup olmayacağı sorulduğunda Marra, konut ve suç hakkında şunları söyledi: “İlk ve en önemli şey konut oluşturmaktır; buradaki fikir, onların yeşil bir alanda yaşamamaları, çatıları var, yeşil alanlar mı? Palermo’da bir çocuğu öldürdüler, dikkatli olmalısın“.

“Öncelik insanları öldürmemeleri. O zaman yeşil alanlar alın. Cep telefonunuzu çalmaya çalıştıklarında sizi öldürürlerse, hangi yeşil alandan bahsediyorsunuz? Maalesef yeşil alandan keyif alan bir çocuk vardı. uzay ve onu öldürdüler” diye ısrar etti.

Ramiro Marra, Buenos Aires Hükümeti başkanlığına aday. Fotoğraf: Marcelo Carroll

“Bugün Buenos Aires halkı yeşil alan konusunda endişelenmiyor, daha ziyade öldürülmemek ve ipotek kredisi alamamak konusunda endişeleniyor” dedi.

Birkaç dakika süren gergin bir röportajın ardından Marra’ya şehirdeki sera gazlarının sonuçlarını ele alma önerileri tekrar soruldu. Röportajın ortasında cep telefonuna baktıktan ve hatta Twitter hesabını açtıktan sonra, röportajı yapan kişiye daha sonra “e-postayla” gönderebileceği “bir planı” olduğunu vurguladı ve raporu sonlandırmasını istedi.

“Bir planımız var, sana daha sonra e-posta ile göndereceğim. Gitmem gerekiyor, kusura bakma. Bitirdik mi? Bitirelim. Bu kadar. Gerisi yok. Bunu seninle konuşmuştum, öyle değildi.” Röportajın fikri bu değil. Kamerayı kapatın. Lütfen şunu kapatabilir misiniz?” diye sordu aday muhatabından uzaklaşırken.

Ramiro Marra, Javier Milei tarafından hükümet başkanlığına aday gösterildi. Fotoğraf: Marcelo Carroll

Öfkelenen Marra, eski diktatör Jorge Rafael Videla’nın kameradaki fotoğrafını yırttı

Bu Cuma, medyanın “Tiempo de Tercios” programı Günlük VerilerRamiro Marra hakkında, fikrini belirtebilmesi için kendisine eski diktatör Jorge Rafael Videla’nın bir fotoğrafını gösterdiklerinde üzgün göründüğü bir raporun ön izlemesini yayınladı.

Marra iki gazeteciyi “Gösterecek başka İnsan Hakları fotoğraflarınız var mı? Bunları bana gösterin ki daha hızlı yapalım” diye azarlıyor.

Ona eski diktatörün bir fotoğrafını veriyorlar, Marra fotoğrafı alıyor, kameraya doğru tutuyor ve şöyle diyor: “Ah, işte bu, orospu çocuğu Videla’nın fotoğrafı, hadi, hadi. İşte sana söylemiştim. , o bir orospu çocuğu, işte burada. Arjantin tarihinin en orospu çocuklarından biri, bahsetmeye bile gerek yok Arjantin tarihinin en orospu çocuğu“.

Video

La Libertad Avanza Hükümet Başkanı adayı, kendisine eski diktatörün bir fotoğrafını gösterdiklerinde üzüldü.

Hızlandı, hemen üzüldü: “Fotoğrafımı çekme çünkü daha sonra beni tutacaklar ve bu fotoğraf yüzünden… Ne olduğunu biliyorum, İnsan Hakları örgütleri böyle yapıyor. Fotoğrafı bu şekilde koydum.” ve öyle görünüyor ki iddia ediyorum. Her ihtimale karşı, açık olmak gerekirse…” Ve o anda Kamerada Videla’nın fotoğrafını kırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir